Сєдокова на відміну від колежанки Лободи в Україну ані ногою: “Вона отримала премію, а мене ніби не стало”

Киянка Анна Сєдокова особливо не переймається, що її рідне місто ледь не щодня піддається ворожим бомбардуванням. У колишньої "віагрівки" є купа інших пріоритетів у житті.

Щойно почалася російська агресія стосовно України Аня оголосила, що бере “творчу перерву”. Шанувальники співачки вважали, що вона мешкає у США. Та насправді багатодітна мама перебуває у рф, де активно виступає з концертами.

Сєдокова більше переймається не геноцидом українців, а спогадами про давно минулі дні. Вона й досі не може забути образи, які отримала зо два десятиріччя тому в часи перебування у “ВІА Грі”. Ніяк не може вибачити продюсерам дівочого гурту, що її нахабно замінили Світланою Лободою.

Анна Сєдокова позує перед фотокамерами допоки її батьківщину постійно обстрілюють

Зірка розповідає, що взяла паузу під час вагітності, заручившись обіцянками, що її повернуть після пологів назад. Але, увімкнувши телевізор, побачила, як нагороду на МУЗ-ТВ отримує її тимчасова заступниця. А вагітну учасницю навіть не згадали при цьому.

У 2022 році термін дії посвідки на проживання у країні-агресорці для заробітчанки закінчився. Вона виїхала на деякий час до Америки. Та цьогоріч повернулася туди знову. Звісно, як і колежанка Ані Лорак, Анна називає себе “людиною миру” та спокійно викладає в мережу оголені світлини, тоді як в Україні оплакують мирних мешканців, убитих російськими ракетами. Вона зауважила, що мешкає на дві країни. Рідної батьківщини в цьому переліку не виявилося.

Третій чоловік Анни Сєдокової

Сєдокова була заміжня тричі. З українським футболістом Валентином Белькевичем співачка прожила півтора року, устигнувши народити донечку Аліну. Потім був дворічний шлюб із бізнесменом Максимом Чернявським і поява на світ донечки Моніки, яка нині проживає з татусем у США. Сина Гектора Анна народила поза шлюбом.

Нині вона знову в парі з Яннісом Тімма. Шлюб з латиським баскетболістом триває майже 3 роки. За словами знаменитості, вона повністю “розчинилася” у своєму чоловікові. Хоча подейкують, що жіночка уже й від нього накивала п’ятами разом із молодшим сином.

Схожі статті

Настя Каменських зібрала всіх друзів на тріумфальному сольнику в столиці: не було лише благовірного Потапа

В останній день вересня Настя Каменських потішила фанів сольним концертом "Я – Україна". Грандіозне шоу вразило всіх. От тільки благовірний Потап проігнорував захід.

Кулінар із “МастерШеф” Євген Клопотенко назвав розмір своїх заробітків: від цієї суми захоплює подих

Виявляється, навіть кухарі можуть бути мільйонерами. Принаймні Євген Клопотенко, відкривши суму своїх заробітків, неабияк ошелешив своїх прихильників.

Не поступається Хюррем Султан: як зараз виглядає 39-річна принцеса Ізабелла з “Величного століття”

У створенні одного з найпопулярніших серіалів про Османську імепрію брало участь чимало турецьких зірок. Як сьогодні виглядає актриса, яка у кадрі зіграла принцесу Ізабеллу?