Світлана Лобода розкрила правду про своє багате життя артиста: “В дорогах і переїздах, втомі і недосипах”

Відома українська співачка Світлана Лобода висловилась про роботу артиста. Знаменитість зізналась, що насправді це дуже виснажлива професія, яка забирає багато сил

Світлана Лобода, відома українська співачка, на особистій сторінці в соціальній мережі Інстаграм розповіла про звичні будні артиста. Знаменитість чесно зізналась, що бути музикантом – важко, втім це надихає її. Лобода розповідає, що їй важливо мати відгук шанувальників, аби знати, що все, що вона робить, приносить задоволення та користь людям.

У своєму Інстаграм-блозі українська артистка чесно розповіла, що насправді за завжди красивою та ідеальною картинкою на сцені стоїть довга та кропітка робота. У новому дописі Світлана Лобода поділилась, що кожен артист буквально живе на валізах, адже змушений постійно переїжджати з одного міста в інше, аби виступити для прихильників.

Світлана Лобода розповіла про реалії життя кожного артиста та свою виснажливу роботу
Світлана Лобода розповіла про реалії життя кожного артиста та свою виснажливу роботу

Втім, попри всі складнощі, продовжила свою розповідь знаменитість, вона не уявляє власного життя без своєї професії. За словами відомої української співачки, саме її фанати наповнюють кожен її день позитивними емоціями та великою кількістю любові. Знаменитість зізналась, що вона, ніби дитина, радіє кожній світлій людині на своєму шляху. Ба більше, додала Лобода, вона й сама хоче бути такою.

“Моя робота – це моє життя… в дорогах і в переїздах, втомі і недосипах, у пошуках нових і збереженні вічних сенсів. Хочу віддавати, бути корисною, хочу наповнювати вас, хочу дарувати вам сили та впевненість у тому, що все неодмінно буде добре”, – поділилась найпотаємнішим зі своїми підписниками Світлана Лобода.

Співачка Світлана Лобода висловилась про своє ставлення до власної творчої професії
Співачка Світлана Лобода висловилась про своє ставлення до власної творчої професії

Знаменитість підсумувала своє щемливе звернення до фанатів зізнанням у тому, що на шляху до того, аби бути корисною для своїх фанатів, вона дивиться тільки вперед і вірить у людей, які всередині несуть світло.

Схожі статті

Мої близькі були у захваті від нього: “Баварський яблучний торт” тепер готую кожні вихідні й він не набридає

Фішка цього торту — начинка, яка нагадує мармелад між ароматними та просоченими кремом коржами. Втім, готується така смакота досить просто та бюджетно.

Влад Яма показав, як виглядала його дружина у день весілля: не Наталія Могилевська, але вродою не ображена

Влад Яма, який зараз знаходиться в Америці, вирішив потішити своїх прихильників архівними світлинами зі свого весілля. Приводом для того стала черговова річниця тієї події.

“Вже і не повернеться”: в кар’єрі повелителя вовчиць Олега Винника в Україні поставлена крапка

Прихильники неординарного голосу Олега Винника останні півтора року перебувають в очікуванні повернення кумира до України та пояснень, чому так довго мовчав. Та схоже, так і не дочекаються.