Макс чи Микола? Хто такий Барських: історія шляху від Караоке на Майдані до зіркового Олімпу

Наша особистість визначає певною мірою нашу долю. А на особистість людини впливає багато різних факторів: гени, виховання, середовище, яке її оточує, і таке інше. Антропологи вважають що, крім того, ім'я людини має також не абиякий вплив на неї.

Дуже популярний нині співак Макс Барських при народженні мав зовсім інші ім’я та прізвище.

Він народився у Херсоні 33 роки тому у родині, яка була дуже далека від мистецтва. Батьки при народженні дали йому ім’я Микола. Отже, повністю він Микола Миколайович Бортник.

Відомо, що, нині відомого співака, в дитячі та юнацькі роки переслідувало тавро неблагонадійної родини, тому що батько дуже пив, бешкетував та підіймав руку на матір.

Ніхто не очікував, що Микола Бортник досягне музичного Олімпу, тому що у хлопця був хист художника. Він навіть навчався цього ремесла у Херсоні.

На теренах інтернету можна знайти відео, де він про це розповідає Ігорю Кондратюку, коли відчувши в собі бажання співати, приїхав вперше позмагатися в Караоке на Майдані.

Мабуть, правда, що талановита людина — талановита в усьому.

Замість продовжувати малювати, або піти працювати в органи МВС, на чому наполягала мати, хлопець серйозно захопився музикою.

Його наполегливість та щаслива вдача привели на знімання “Фабрики зірок-2”, яким керувала Наталя Могилевська.

І от вже Миколка Бортник став Максом Барських, а провінціальний хлопчик перетворився на епатажного та брутального столичного мачо.

Відтоді такий образ припав до смаку кліпмейкеру Алану Бадоєву і поєднання двох талантів привело до шаленого успіху обох у майбутньому.

Згодом Макс розвинувся не тільки як виконавець, а і як автор багатьох хітів.

В його творчому багажі є багато англомовних музичних творів.

Макс знімався у фільмі з Ларою Фабіан.

З часом співака узнали та полюбили поціновувачі музики у багатьох країнах.

Але найбільша слухацька аудиторія виконавця була в росії. Там його популярність зашкалювала, а бізнес процвітав.

Та буквально через три дні після 24 лютого минулого року Макс категорично заборонив виконувати його пісні у будь-якому вигляді у країні-агресорці, розірвав всі контракти та покінчив свій бізнес там.

Зараз Барських продовжує свою творчість, створюючи нові хіти українською.

Так щойно відбулася презентація пісні “Ритми”, яку він виконав разом з Надію Дорофєєвою. Зніманням кліпу, звісно, займався Алан Бадоєв.

А ще Макс волонтерить та збирає кошти на допомогу постраждалим та армії.

Схожі статті

Про Таюне всі забули, а вона жива-здорова: як зараз виглядає дружина Олега Винника Таїсія Сватко

Про Таїсію Сватко в Україні заговорили, коли на небосхил шоубізу зійшла зірка Олега Винника. Таюне завжди перебувала на сцені поруч з артистом, та й за лаштунками, здається, не відходила ні на крок.

Перетворення Бориса Апреля на Zi Faamelu відбулося не відразу: простежимо всі етапи кардинальних змін

Нині трансгендерами нікого не здивуєш. Вони повсюди: на сцені, в Інтернеті, в спорті. От і Борис Апрель не дуже шокував публіку, перетворившись на дамочку Zi Faamelu. Як це відбувалося?

Онук Софії Ротару почав нове життя після втечі з України: облаштувався поруч з Олею Фреймут і Анітою Луценко

Рідних онуків у Софії Ротару двоє. Та якщо 22-річна Соня не приховує, що мешкає в США, то з 29-річним Анатолієм Євдокименком не все так просто. Де ж нині перебуває чоловік?