Віталій Козловський з фронту чуттєво звернувся до свого батька, якого вже немає серед живих: “Мій янголе”

Відомий український співак чуттєво звернувся до свого покійного батька. Знаменитість пригадав найріднішу людину у своєму житті, якої не стало два роки тому

Віталій Козловський, відомий український співак, який цьогоріч отримав повістку та вступив у лави захисників, нещодавно пригадав свого покійного батька. До роковин смерті найріднішої людини артист опублікував на своїй сторінці в Інстаграмі звернення до тата. Віталій Козловський втратив свого батька два роки тому.

У зіркового сина й батька були дуже близькі стосунки – про це точно знає кожен відданий шанувальник відомого українського музиканта. Знаменитість часто розповідав про свої стосунки з померлим батьком і завжди говорив, що вважав його своїм найкращим другом. Декілька років тому, коли батька Віталія Козловського не стало, він дуже важко переживав смерть рідної людини.

Віталій Козловський у роковини смерті свого батька звернувся до нього з фронту
Віталій Козловський у роковини смерті свого батька звернувся до нього з фронту

На особистій сторінці в Інстаграмі Віталія Козловського з’явився чуттєвий допис, в якому артист пригадав свого померлого батька. Знаменитість вирішив обійтись без великої кількості слів і лаконічно зазначив, що він завжди пам’ятатиме найріднішу людину у своєму житті, яка пішла з життя два роки тому.

“Татусь, мій янголе! Вже 2 роки без тебе. Ти в моєму серці. Назавжди”, – написав Віталій Козловський.

Віталій Козловський у роковини смерті свого батька звернувся до нього з фронту
Віталій Козловський у роковини смерті свого батька звернувся до нього з фронту

Нагадаємо, що батько відомого українського музиканта помер через проблеми з легенями. Хоча Віталій Козловський не вдавався у подробиці, було відомо, що його тато багато курить, що й спричинило його передчасну смерть. Варто зазначити, що останні роки свого життя зірковий батько провів поруч із сином.

Мама й тато Козловського розійшлись, ще коли він був маленьким. Тоді його мати начебто поїхала на заробітки до Італії, але, як виявилось пізніше, так батьки намагались приховати розлучення від своїх сина та доньки. Лише згодом український артист дізнався, що його мама зраджувала батька.

Схожі статті

Про Таюне всі забули, а вона жива-здорова: як зараз виглядає дружина Олега Винника Таїсія Сватко

Про Таїсію Сватко в Україні заговорили, коли на небосхил шоубізу зійшла зірка Олега Винника. Таюне завжди перебувала на сцені поруч з артистом, та й за лаштунками, здається, не відходила ні на крок.

Перетворення Бориса Апреля на Zi Faamelu відбулося не відразу: простежимо всі етапи кардинальних змін

Нині трансгендерами нікого не здивуєш. Вони повсюди: на сцені, в Інтернеті, в спорті. От і Борис Апрель не дуже шокував публіку, перетворившись на дамочку Zi Faamelu. Як це відбувалося?

Онук Софії Ротару почав нове життя після втечі з України: облаштувався поруч з Олею Фреймут і Анітою Луценко

Рідних онуків у Софії Ротару двоє. Та якщо 22-річна Соня не приховує, що мешкає в США, то з 29-річним Анатолієм Євдокименком не все так просто. Де ж нині перебуває чоловік?