Помер Тото Кутуньйо: що відомо про життя та творчіть відомого італійського артиста, якого так любили в Україні

Один із найвідоміших італійських артистів Тото Кутуньйо помер у віці 80 років. Яким було життя артиста, який прославився далеко за межами рідної країни?

Тото Кутуньйо, відомий італійський музикант і композитор, починав свою кар’єру багато років тому. Знаменитість прославився завдяки особливій харизмі та неоціненному таланту. Про знаменитого уродженця Італії знав і чув принаймні раз у житті житель кожного куточка планети.

Яким було життя Тото Кутуньйо

У найактивніші роки своєї кар’єри Тото Кутуньйо вважався одним із найпривабливіших чоловіків Італії та Європи. Під пісні легендарного артиста дівчата оплакували нерозділене кохання, а тексти його композицій завжди засідали глибоко у серці. Знаменитість досягнув неабияких вершин і став одним зі списку артистів, які прославили рідну Італію на весь світ.

Відомий італійський співак Тото Кутуньйо помер у віці 80 років в Італії
Відомий італійський співак Тото Кутуньйо помер у віці 80 років в Італії

Свого часу Тото Кутуньйо випустив чимало пісень, став композитором багатьох мелодій і, як творча та романтична людина, написав чимало чудових віршів. 1990 року знаменитість представив рідну країну на європейському конкурсі “Євробачення”.

Як помер Тото Кутуньйо

Останнім часом відомий італійський артист страждав через хворобу, називати яку близькі та й сам співак не хотіли. Днями Тото Кутуньйо госпіталізували до лікарні в італійському місті Мілан. Там за знаменитістю стежили лікарі, але на 81-му році життя серце легендарного співака зупинилось. Менеджер артиста повідомив, що Тото Кутуньйо помер у лікарняному ліжку.

Італійський співак Тото Кутуньйо помер у віці 80 років у рідній Італії
Італійський співак Тото Кутуньйо помер у віці 80 років у рідній Італії

Про причини смерті ні менеджер, ні близькі артиста не повідомляють. Втім, помічник і права рука Тото Кутуньйо зазначив, що внаслідок тривалої боротьби з невідомим захворюванням артистові стало гірше.

Схожі статті

Про Таюне всі забули, а вона жива-здорова: як зараз виглядає дружина Олега Винника Таїсія Сватко

Про Таїсію Сватко в Україні заговорили, коли на небосхил шоубізу зійшла зірка Олега Винника. Таюне завжди перебувала на сцені поруч з артистом, та й за лаштунками, здається, не відходила ні на крок.

Перетворення Бориса Апреля на Zi Faamelu відбулося не відразу: простежимо всі етапи кардинальних змін

Нині трансгендерами нікого не здивуєш. Вони повсюди: на сцені, в Інтернеті, в спорті. От і Борис Апрель не дуже шокував публіку, перетворившись на дамочку Zi Faamelu. Як це відбувалося?

Онук Софії Ротару почав нове життя після втечі з України: облаштувався поруч з Олею Фреймут і Анітою Луценко

Рідних онуків у Софії Ротару двоє. Та якщо 22-річна Соня не приховує, що мешкає в США, то з 29-річним Анатолієм Євдокименком не все так просто. Де ж нині перебуває чоловік?