Помер Тото Кутуньйо: що відомо про життя та творчіть відомого італійського артиста, якого так любили в Україні

Один із найвідоміших італійських артистів Тото Кутуньйо помер у віці 80 років. Яким було життя артиста, який прославився далеко за межами рідної країни?

Тото Кутуньйо, відомий італійський музикант і композитор, починав свою кар’єру багато років тому. Знаменитість прославився завдяки особливій харизмі та неоціненному таланту. Про знаменитого уродженця Італії знав і чув принаймні раз у житті житель кожного куточка планети.

Яким було життя Тото Кутуньйо

У найактивніші роки своєї кар’єри Тото Кутуньйо вважався одним із найпривабливіших чоловіків Італії та Європи. Під пісні легендарного артиста дівчата оплакували нерозділене кохання, а тексти його композицій завжди засідали глибоко у серці. Знаменитість досягнув неабияких вершин і став одним зі списку артистів, які прославили рідну Італію на весь світ.

Відомий італійський співак Тото Кутуньйо помер у віці 80 років в Італії
Відомий італійський співак Тото Кутуньйо помер у віці 80 років в Італії

Свого часу Тото Кутуньйо випустив чимало пісень, став композитором багатьох мелодій і, як творча та романтична людина, написав чимало чудових віршів. 1990 року знаменитість представив рідну країну на європейському конкурсі “Євробачення”.

Як помер Тото Кутуньйо

Останнім часом відомий італійський артист страждав через хворобу, називати яку близькі та й сам співак не хотіли. Днями Тото Кутуньйо госпіталізували до лікарні в італійському місті Мілан. Там за знаменитістю стежили лікарі, але на 81-му році життя серце легендарного співака зупинилось. Менеджер артиста повідомив, що Тото Кутуньйо помер у лікарняному ліжку.

Італійський співак Тото Кутуньйо помер у віці 80 років у рідній Італії
Італійський співак Тото Кутуньйо помер у віці 80 років у рідній Італії

Про причини смерті ні менеджер, ні близькі артиста не повідомляють. Втім, помічник і права рука Тото Кутуньйо зазначив, що внаслідок тривалої боротьби з невідомим захворюванням артистові стало гірше.

Популярне

Схожі статті

“Я люблю її”: зрадниця Таїсія Повалій вийшла в ефір та розповіла в інтерв’ю про ставлення до Тіни Кароль

Співачка Таїсія Повалій, яка останнім часом викликала хвилю обурення своєю поведінкою, знову потрапила в центр уваги. Цього разу Повалій вирішила виступити на російському телеканалі.

“Батьки – це не друзі”: Євгенія Власова не хоче говорити про свою доньку та не показує її нікому

Євгенія Власова завжди була об'єктом уваги медіа та шанувальників. Однак, коли справа доходить до її особистого життя, особливо щодо її доньки Ніни, Власова тримає всі карти ближче до себе.

Померла Ірина Фаріон: всі подробиці загибелі однієї з найвідоміших львів’янок посеред білого дня

Сьогодні не стало Ірини Фаріон. Що відомо про обставини? Про що знали сусіди найвідомішої екс-депутатки Верховної Ради? Дізнайтеся про все у матеріалі.