Санта Дімопулос відпочиває зі своїми й чоловіковими дітьми: нині доля занесла родину в Танзанію

Нинішній чоловік Санти Дімопулос раніше був одружений і має трьох дітей. З синами і донечкою Ігоря Кучеренка колишня "віагрянка" дуже легко знайшла спільну мову. Вони навіть відпочивають разом.

З початком повномасштабного вторгнення родина покинула Україну, обравши місцем постійного проживання Дубай. Відтоді Санта Дімопулос постійно постить селфі з різних курортів, зазвичай дуже дорогих. Нині співачка перебуває в Танзанії.

В Insta-сторіс 36-річна зірка поділилася гарними краєвидами й показала, з ким проводить вільний час. Звісно, поруч із мамою перебувають її діти Даніель від Андрія Джеджули та Софійка, народжена в шлюбі з олігархом.

А ще на світлинах із відпочинку є донечка Ігоря. Чоловік старший від Санти на 18 років, але вони цієї різниці не відчувають. Оскільки він має американський паспорт, то й спільна з другою дружиною донечка теж є громадянкою США.

Родина живе дуже заможно і може собі дозволити відпочивати не раз на рік, а ледь не щомісяця. Так, в Інстаграмі Дімопулос лише за це літо можна побачити світлини з найкращих курортів Франції, Греції, Іспанії, Монако. Тепер черга дійшла до Танзанії.

Син Джеджули цьогоріч завершив навчання в школі Ніцци. Батьки мали намір відправити його продовжувати гризти граніт науки до Англії, та передумали – нехай ще трішки побуде поруч із мамою. Батьки й п’ятеро дітей частенько проводять час разом, тож у родині панує повна гармонія.

З пасербами Санта також спілкується без особливих проблем. Одного з хлопчиків навіть вивела на паркет, де переможно виступала сама в рамках шоу “Танці з зірками”. Той ефір став просто сенсаційним. Надія Мейхер уперше вивела в люди своїх донечок Анну і Марію, а Дімопулос танцювала з Даніелем і старшим сином чоловіка.

Схожі статті

Влад Яма показав, як виглядала його дружина у день весілля: не Наталія Могилевська, але вродою не ображена

Влад Яма, який зараз знаходиться в Америці, вирішив потішити своїх прихильників архівними світлинами зі свого весілля. Приводом для того стала черговова річниця тієї події.

“Вже і не повернеться”: в кар’єрі повелителя вовчиць Олега Винника в Україні поставлена крапка

Прихильники неординарного голосу Олега Винника останні півтора року перебувають в очікуванні повернення кумира до України та пояснень, чому так довго мовчав. Та схоже, так і не дочекаються.

Як змінювався Святослав Вакарчук кожні 10 років своєї кар’єри: від стиляги з боб-каре до сивого бороданя

На перший погляд, здається, що Святослав Вакарчук завжди виглядає однаково – джинси, футболка. Якщо передивитися зіркові архіви, стане зрозуміло, артист переживав зміни в образі, до того ж суттєві.