Старша донька Ольги Сумської Тоня Паперна замолює гріхи у храмі: досі не виїхала з росії і мовчить

Відома українська актриса Ольга Сумська вже півтора року не бачилась зі старшою донькою Тонею Паперною, яка живе у росії та мовчить, але відвідує світські заходи з чоловіком-росіянином.

Антоніна Паперна виросла в акторській родині Ольги Сумської і також стала актрисою, однак свою кар’єру зіркова донька вирішила розвивати на в Україні. Тоня давно живе і працює в росії, а також виховує там двох дітей від російського актора Володимира Яглича. Гострим питання її перебування у сусідній країні стало після 24 лютого 2022 року. Раніше багато російських артистів приймали участь в зйомках українських кіно, серіалів та інших проєктів, однак початок великої війни все кардинально змінив.

Через місцеперебування старшої доньки Ольга Сумська отримала купу критики і звинувачень за те, що Антоніна мовчить і при цьому відвідує червоні доріжки. Ольга відмічала, що ця тема для неї болюча, але вона розуміє Тоню, адже вона – мама двох дітей і в першу чергу думає про їх безпеку. Сумська зараз спілкується з онуками і донькою тільки по відеозв’язку і дуже за ними сумує, однак вірить, що колись ще зможе зібрати всіх разом і обійняти.

Старша донька Ольги Сумської Тоня Паперна замолює гріхи у храмі
Старша донька Ольги Сумської Тоня Паперна замолює гріхи у храмі

Син Наталії Сумської В’ячеслав Хостікоєв, який приходиться Паперній двоюрідним братом, в інтерв’ю зізнавався, що мовчання сестри стало для нього особисто гірким відкриттям, ситуацію не змінила навіть смерть бабусі – Ганни Іванівни Опанасенко-Сумської, яка померла 27 лютого 2022 року. В’ячеслав відмітив, що буквально за один день забулося все хороше, що було, і йому важко в це повірити.

Антоніна досі не дала жодного коментаря з приводу ситуації, в якій опинилася, та залишається у москві. В своєму Інстаграм-блозі, який Тоня Паперна закрила від користувачів з України, вона показала, де провела час на днях. Зірка знайшла умиротворення в храмі та виклала фото святині.

Старша донька Ольги Сумської Тоня Паперна замолює гріхи у храмі
Старша донька Ольги Сумської Тоня Паперна замолює гріхи у храмі

Можливо, це місце для доньки Ольги Сумської стало порятунком від важких думок та неспокою у ці важкі часи.

Схожі статті

Якщо думаєте, що не любите гарбуз, просто спробуйте це чудо: гарбузово-сирна запіканка смачніша за чізкейк

Гарбуз - це не просто овоч, а справжній символ осінніх свят! З нього можна готувати безліч страв, і однією з найкращих є чудова солодка запіканка з кисломолочного сиру і, звичайно, самого гарбуза.

Німецький рецепт заправки до салату здивував не тільки мене: салат з червоної капусти готую знову й знову

Пропонуємо вам спробувати досить простий, але смачний, поживний та корисний салат. До того ж червона капуста, яка покладена у його основу надає страві святкового вигляду.

Як і чим заробляє Кароль на життя, яка оплачує розкішне життя сина в Британії: Тіна — справжня бізнес-леді

Не в кожної жінки вистачить сили, залишившись з маленькою дитиною на руках, поховавши коханого чоловіка, продовжити жити та розвиватися, наростити статки та допомагати іншим.