Де мешкає 23-річна донька уродженки Закарпаття Лоліти Мілявської: за останні півтора року Єва змінила 3 країни

Уродженка України, яка давно мешкає в москві, Лоліта Мілявська ставала на весільний рушник 5 разів. Та лише в одному шлюбі у неї з'явилася дитина. Нині Єві вже 23 роки. Де нині перебуває зіркова донька?

Єва народилася у Лоліти в 1999 році, коли вона перебувала в шлюбі з Олександром Цекалом. Преса тоді багато писала, що дівчинку народила сурогатна матір. Згодом з’явилися повідомлення, що чоловік, прізвище якого носить дівчинка, не є її біологічним батьком.

Довгий час Мілявська намагалася приховати не зовсім здоровий вигляд донечки й ховала Єву від московського бомонду в Києві у мами. Та зі світлин, що вряди-годи просочувалися в пресу, було видно неозброєним оком – негаразди присутні.

Так нині виглядає Єва Цекало

Всі вважали, що це аутизм, але з’ясувалося, що це синдром Аспергера. Дівчинка народилася недоношеною, з вагою всього у 1200 г. Її виходили, та затримок у психічному розвитку уникнути не вдалося. Окрім цього, Єва страждає на поганий зір і має вади зі слухом. Дитина зростала гіперсором’язливою, тому діти в школі частенько ображали її.

Де перебуває донька Лоліти

Коли почалася повномасштабна війна, Лоліті довелося докласти чимало зусиль, щоб вивезти маму й доньку з Києва, що постійно піддавався бомбардуванням. Вона зверталася публічно до влади, вимагаючи зробити гуманітарний коридор для виходу цивільних людей. Урешті їй вдалося це зробити.

Так виглядала Лоліта, коли народилася донька, і зараз

Та надовго Єва з бабусею у москві не затрималися. Ще у травні Лоліта хизувалася, як проводить вільний час у кафе з донькою. А вже згодом стало відомо, що відправила доньку разом із мамою до Болгарії.

Там у зірки є власна квартира і просторий будинок на березі моря. Тож родички проводитимуть час комфортно. Сама спонсорка обіцяла навідуватися до найближчої рідні за першої-ліпшої нагоди.

Схожі статті

Мої близькі були у захваті від нього: “Баварський яблучний торт” тепер готую кожні вихідні й він не набридає

Фішка цього торту — начинка, яка нагадує мармелад між ароматними та просоченими кремом коржами. Втім, готується така смакота досить просто та бюджетно.

Влад Яма показав, як виглядала його дружина у день весілля: не Наталія Могилевська, але вродою не ображена

Влад Яма, який зараз знаходиться в Америці, вирішив потішити своїх прихильників архівними світлинами зі свого весілля. Приводом для того стала черговова річниця тієї події.

“Вже і не повернеться”: в кар’єрі повелителя вовчиць Олега Винника в Україні поставлена крапка

Прихильники неординарного голосу Олега Винника останні півтора року перебувають в очікуванні повернення кумира до України та пояснень, чому так довго мовчав. Та схоже, так і не дочекаються.