“У нас також є скандали, але ми домовляємось”: українська співачка Джамала відкриває секрети щасливої родини

Переможниця "Євробачення" у 2016 році, Джамала, відзначила свої 40 років. Любляча мама та прекрасна дружина поділилась секретами жіночого щастя

Зі своїм чоловіком Бекіром Джамала з’явилась на публіці у 2016 році. Для багатьох прихильників роман став несподіванкою, адже чоловік на 8 років молодший за свою кохану. Але для Джамали це не мало значення.

“Коли я з ним поряд, я відчуваю себе не просто молодшою, я відчуваю себе дитиною. Тому що він дуже мудра людина. Він головний у нашій сім’ї”

У 2017 році пара офіційно одружилась та згодом на світ появився їх первісток. У 2020 році Джамала стала мамою вдруге – на світ появився ще один син. Але на цьому пара не збирається зупинятись.

Джамала розповіла про стосунки у своїй родині
Джамала розповіла про стосунки у своїй родині

Джамала розповіла про стосунки у своїй родині

Джамала зізнається, що прагне до ідилії в родині, де кожен отримує задоволення від спільного часу разом. Для неї Бекір – це головний друг та порадник. Вона завжди дослухається до нього та просить поради.

Але вони звичайні люди, тому сварки в їхній сім’ї теж трапляються. Зірка розповідає, що її дратує, коли Бакір занадто багато часу приділяє перегляду відео на YouTube, а не їй чи дітям. Також вони іноді не можуть погодити графіки навчання та розваг для старшого сина.

Джамала розповіла про стосунки у своїй родині
Джамала розповіла про стосунки у своїй родині

Після 24 лютого відносини стали й взагалі складними. Адже Джамала активно працює на благодійних концертах, їздить по різним країнам та збирає донати на підтримку України. Через таку зайнятість материнське серце просто розривається на шматки. Єдиною розрадою є чоловік, який намагається замінити дітям матір, та зменшити біль розлуки.

“Заплющуєш очі, і не хочеш бути ані співачкою, ані активісткою, а просто хочеш бути мамою”

В цьому році пара відзначила шосту річницю свого весілля. Час та випробування лише зміцнили відносини між закоханими.

Схожі статті

Мої близькі були у захваті від нього: “Баварський яблучний торт” тепер готую кожні вихідні й він не набридає

Фішка цього торту — начинка, яка нагадує мармелад між ароматними та просоченими кремом коржами. Втім, готується така смакота досить просто та бюджетно.

Влад Яма показав, як виглядала його дружина у день весілля: не Наталія Могилевська, але вродою не ображена

Влад Яма, який зараз знаходиться в Америці, вирішив потішити своїх прихильників архівними світлинами зі свого весілля. Приводом для того стала черговова річниця тієї події.

“Вже і не повернеться”: в кар’єрі повелителя вовчиць Олега Винника в Україні поставлена крапка

Прихильники неординарного голосу Олега Винника останні півтора року перебувають в очікуванні повернення кумира до України та пояснень, чому так довго мовчав. Та схоже, так і не дочекаються.