І знову Юрій Нікітін. Слава Дьомін зізнався, чому з ним не спілкується Ірина Білик: співачка неприступна

Слава Дьомін проводить інтерв'ю з різними українськими знаменитостями. Іноді його випуски отримують шквал критики з боку глядачів та представників шоубізнесу

Ірина Білик затаїла образу на Славу Дьоміна після його інтерв’ю з колишнім продюсером жінки, Юрієм Нікітіним.

Записуючи відео для свого Youtube каналу інтерв’юєр задавав досить відверті та прямі питання. Одне з таких і викликало швидку реакцію української співачки.

Юрій Нікітін
Юрій Нікітін

Річ у тому, що Слава Дьомін поставив провокаційне питання до продюсера, чому в Ірини Білик не було жодного хіта з моменту їх розставання.

При цьому чоловік одразу зазначив, що це його особиста думка, яка також має право на життя. І його робота якраз і полягає в тому, щоб зачіпати досить делікатні теми, відповіді на які будуть цікаві для слухачів.

“Її це образило. Але моя робота – поставити гостре запитання гостю, щоб інтерв’ю було цікаве, а не просто якесь таке нудке і ні про що”

Стосунки Ірини Білик та Юрія Нікітіна

Ірина Білик та Юрій Нікітін
Ірина Білик та Юрій Нікітін

Нагадаємо, що Ірина Білик та Юрій Нікітін знайомі вже понад 30 років. Перша зустріч відбувалась на фестивалі “Весняні надії” у Вінниці. Якраз з неї чоловік і почав свою кар’єру продюсера. Творчі справи поступово доповнились романтичними. Хоча весілля все ж не було, але український шоубізнес досить довго вважав їх найкрасивішою парою. Вісім років цивільного шлюбу закінчились вмить, через різні погляди на спільне сімейне життя. Згодом зійшли нанівець і творчі стосунки. В 1988 році пара перестала співпрацювати.

Наразі Ірина Білик продовжує співати та випускати нові пісні. Але до тої популярності їй досить далеко.  Причини можуть бути зовсім різні. Але саме слова Слави Дьоміна, чомусь мали серйозний вплив на зірку.

Залишається лише спостерігати за ситуацією та очікувати можливого примирення співачки та інтерв’юєра.

Схожі статті

Про Таюне всі забули, а вона жива-здорова: як зараз виглядає дружина Олега Винника Таїсія Сватко

Про Таїсію Сватко в Україні заговорили, коли на небосхил шоубізу зійшла зірка Олега Винника. Таюне завжди перебувала на сцені поруч з артистом, та й за лаштунками, здається, не відходила ні на крок.

Перетворення Бориса Апреля на Zi Faamelu відбулося не відразу: простежимо всі етапи кардинальних змін

Нині трансгендерами нікого не здивуєш. Вони повсюди: на сцені, в Інтернеті, в спорті. От і Борис Апрель не дуже шокував публіку, перетворившись на дамочку Zi Faamelu. Як це відбувалося?

Онук Софії Ротару почав нове життя після втечі з України: облаштувався поруч з Олею Фреймут і Анітою Луценко

Рідних онуків у Софії Ротару двоє. Та якщо 22-річна Соня не приховує, що мешкає в США, то з 29-річним Анатолієм Євдокименком не все так просто. Де ж нині перебуває чоловік?