Річниця весілля без коханого. Маша Єфросиніна розповіла, як святкує пам’ятну дату на самоті

Всі плани на святкування круглої річниці весілля зірвані. Маша Єфросиніна зізнається, що не такою вона вбачала пам'ятну дату для своєї родини

Українська телеведуча Маша Єфросиніна  – кохана дружина та любляча мати. Зі своїм обранцем вони в шлюбі вже 20 років. Пара мріяла, що в цей день вони зроблять гучне свято, запросять гостей та будуть насолоджуватись привітаннями.

Маша Єфросиніна відсвяткувала річницю весілля на самоті

Маша Єфросиніна та Тимур Хромаєв
Маша Єфросиніна та Тимур Хромаєв

Але 2022 рік назавжди змінив життя не тільки Маші, але і всіх українців. Тимур Хромаєв наразі знаходиться далеко від коханої та боронить рідну країну.

Маша Єфросиніна та Тимур Хромаєв
Маша Єфросиніна та Тимур Хромаєв

“Святкування нашої 20-ої річниці, на яке ми не заслужили… Бо його не буде”

Жінка згадує, як коханий колись обіцяв влаштувати їй пишне гуляння на 20 річницю весілля. За цей час їх стосунки пережили багато складнощів. Попри все Маша та Тимур змогли побудувати міцну та здорову родину, зробити успішні кар’єри та облаштувати сімейне гніздечко в Києві. Все для щастя в них було.

Маша Єфросиніна та Тимур Хромаєв
Маша Єфросиніна та Тимур Хромаєв

А зараз Маша змушена кожного дня хвилюватись за коханого, який захищає батьківщину. Аби трішки відволіктись, телеведуча зробила досить миле відео з архівних сімейних фотографій. Можна прослідкувати, як пара змінювалась, появлялись на світ дітки.

Прихильники української зірки не змогли втриматись та засипали жінку милими коментарями. Всі вітали Машу зі святом та бажали скорішого повернення коханого додому.

Маша Єфросиніна та Тимур Хромаєв
Маша Єфросиніна та Тимур Хромаєв

А телеведуча наразі може лише привітати коханого по телефону та вислати віртуальні поцілунки, замість реальних.

Нагадаємо, що декілька тижнів тому Тимур Хромаєв зміг приїхати до родини на декілька днів. Син зустрічав батька зі сльозами на очах, адже для нього це був справжній сюрприз.

Схожі статті

Влад Яма показав, як виглядала його дружина у день весілля: не Наталія Могилевська, але вродою не ображена

Влад Яма, який зараз знаходиться в Америці, вирішив потішити своїх прихильників архівними світлинами зі свого весілля. Приводом для того стала черговова річниця тієї події.

“Вже і не повернеться”: в кар’єрі повелителя вовчиць Олега Винника в Україні поставлена крапка

Прихильники неординарного голосу Олега Винника останні півтора року перебувають в очікуванні повернення кумира до України та пояснень, чому так довго мовчав. Та схоже, так і не дочекаються.

Як змінювався Святослав Вакарчук кожні 10 років своєї кар’єри: від стиляги з боб-каре до сивого бороданя

На перший погляд, здається, що Святослав Вакарчук завжди виглядає однаково – джинси, футболка. Якщо передивитися зіркові архіви, стане зрозуміло, артист переживав зміни в образі, до того ж суттєві.