Була балерина, стала телеведуча: як виглядають дружини Юрія Горбунова та чи варто було поміняти одну на іншу

Хто б не хотів прожити все життя з коханою людиною. Але, як кажуть: "На віку, як на довгій ниві". Всяке трапляється — змінюються люди, їх погляди та смаки.

Родина Юрія Горбунова та Катерини Осадчої вважається у світі шоубізнесу міцною та щасливою. Але до того, як зірки стали парою та створили свою родинну фортецю, в кожного з них за плечима був досвід сімейних стосунків: Осадча до зустрічі з Горбуновим вже мала сина від попереднього шлюбу з бізнесменом Олегом Поліщуком, а у Горбунова власних дітей не було, але він виховував доньку своєї дружини Людмили.

Дружини

З балериною Людмилою Юрій познайомився, коли був актором-новачком в Івано-франківському драмтеатрі. І хоча жінка на той момент була заміжня і мала доньку, встояти перед молодим, талановитим та наполегливим залицяльником не змогла. 12 років різниці у віці також не зупинили закоханих. Артисти побралися. Кар’єра Юрія з того часу пішла вгору, а Людмила залишила сцену, присвятивши себе чоловікові та сімейним обов’язкам.

Під час знімання шоу “Голос. Діти”, працюючи з Катериною Осадчою, Горбунов зрозумів, що з законною дружиною в нього геть різні погляди на життя. Принаймні таку причину розлучення він озвучував журналістам, коли його про це питали.

З 2017 року Юрій Горбунов перебуває у шлюбі з другою дружиною, але, як зізнається артист, з першою дружиною в нього збереглися нормальні людські стосунки.

“Це ж наше життя, ми не можемо викреслювати якісь речі, з якими були пов’язані роками. Роками!”,- розповідає Юрій.

Зараз його колишня дружина проживає у США. Туди вона поїхала ще до лютого 2022 року, але зараз збирається повертатися в Україну, де має свою квартиру. За словами Горбунова вони раз на два місяці зідзвонюються з нею.

А другому шлюбі чоловік знайшов своє щастя з зіркою “Світського життя”, яка народила йому, як відомо, двох прекрасних синів.

Др
Дружини Юрія Горбунова

Схожі статті

Влад Яма показав, як виглядала його дружина у день весілля: не Наталія Могилевська, але вродою не ображена

Влад Яма, який зараз знаходиться в Америці, вирішив потішити своїх прихильників архівними світлинами зі свого весілля. Приводом для того стала черговова річниця тієї події.

“Вже і не повернеться”: в кар’єрі повелителя вовчиць Олега Винника в Україні поставлена крапка

Прихильники неординарного голосу Олега Винника останні півтора року перебувають в очікуванні повернення кумира до України та пояснень, чому так довго мовчав. Та схоже, так і не дочекаються.

Як змінювався Святослав Вакарчук кожні 10 років своєї кар’єри: від стиляги з боб-каре до сивого бороданя

На перший погляд, здається, що Святослав Вакарчук завжди виглядає однаково – джинси, футболка. Якщо передивитися зіркові архіви, стане зрозуміло, артист переживав зміни в образі, до того ж суттєві.