Неприємності в зірковій родині: Пугачова заборгувала за газ, а Галкіна не пускають у Казахстан на гастролі

Допоки Алла Пугачова з Максимом Галкіним обживаються в Ізраїлі, на батьківщині та і в інших країнах виношують підступні плани проти подружжя. Що підготувала влада для артистів?

На Пугачову подали до суду

Свого часу Алла Борисівна так поспішала виїхати в Ізраїль, що навіть не потрапила на похорон кращого друга Борі Мойсеєва. Тепер відсиджується у теплих краях, відвідує Прибалтику, а на рідну землю ані ногою.

Аллу Пугачову притягають до суду за борги

Та російська влада не забуває про Примадонну і час від часу нагадує про себе різноманітними способами. Нещодавно, на А.Б. подали до суду, бо артистка нібито не розрахувалася за газ за травень і червень. Мова про земельну ділянку площею 1200 кв.м, яка розташована у підмосков’ї. Яка таємнича нерухомість на ній зведена, ніхто не знає.

“Газпром Міжрегіонгаз” підготував позов до суду на “злісну” неплатницю, що заборгувала 15 тис. рублів. Враховуючи нинішній курс долара, сума абсолютно мізерна. Навіть якщо перевести в гривні – близько 6 тис.грн – виглядає доволі смішно. Та до газівників приєдналися інші комунальні служби, додавши борги з комірного за тепло та електрику. Як притягатимуть зірку до відповідальності, росіяни поки ще не визначилися.

Галкіна не пускають у Казахстан

Між тим хмари згустилися і над Максимом. Росіяни його поки не дістали, а от казахам це добре вдалося. Заплановані концерти гумориста в Казахстані негласно заборонили проводити.

Максиму Галкіну заборонили виступати в Казахстані

Попервах усе було гаразд, і квитки продавалися без проблем. Та згодом під надуманими причинами виступи Галкіна стали переносити, а потім і взагалі скасовувати. Чим так налякав казахську владу, Максим ніяк не може втямити. Та певен, що його шанувальники в Астані та інших містах країни таки дочекаються зустрічі з улюбленим артистом.

Схожі статті

“Пісочніше” не буває: крихке печиво з ароматною начинкою я печу щосуботи, але вже ввечері його немає

Таке приємне та смачне печиво приготує кожен, хто має навіть мінімальні навички роботи з тістом та духовкою. Пісочне тісто та ароматна начинка порадує всіх любителів солоденької випічки.

Як виглядає дружина брата Тіни Кароль: майже копія своєї відомої зовиці, але чорнява та не рветься на сцену

Чи легко перебувати під тиском слави відомих родичів? Чи можна залишатися тим, хто ти є насправді, а не тим, ким тебе бачать, розглядаючи крізь призму зіркових імен?

Раптово дізналась рецепт і більше не уявляю страви без нього: зелений соус до м’яса, риби й просто на хліб

Всім відома користь від вживання зелені: петрушки, кропу та іншої. Як правило на зиму зелень заморожують, але з'їсти її у чистому вигляді можна не багато. Тому краще приготувати з неї соус.