“Я садова фея”: Тіна Кароль пройшлася по своєму саду, куштуючи яблучко. Урожай багатий, було б кого пригощати

Артистка вже не вперше хизується вдалим урожаєм зі свого саду та грядок. Прихильники співачки знають, що вона з особливою теплотою відноситься до свого заміського маєтку, і що на це є вагомі причини.

Знаменита українська співачка Тіна Кароль не лише володіє проникливим голосом із широким діапазоном. Вона проявляє себе і як талановита господиня. Перебуваючи на території свого заміського будинку під Києвом, співачка вчергове похвалилася своїм урожаєм.

Так, артистка вже розповідала, що на території її маєтку є сад і город, де ростуть різноманітні овочі та фрукти. Крім їстівних культур, співачка вирощує і квіти – зокрема, понад 200 трояндових кущів. Звичайно, доглядати за цією красою Тіні допомагають робітники, однак вона з великим трепетом відноситься до кожної рослини у своїх володіннях.

Цього разу співачка пройшлася серед яблунь, на яких видніються численні рум’яні плоди. Підходячи до одного з дерев, Кароль повідомила сорт даних яблук – “Слава переможцям”. Співачка зірвала яблуко з дерева і продемонструвала його поближче до камери.

Тіна Кароль похвалилася урожаєм яблук на території свого маєтку під Києвом
Тіна Кароль похвалилася урожаєм яблук на території свого маєтку під Києвом

В наступному відео артистка вже почала куштувати плід зі свого саду.

“Я садова фея”

– пожартувала вона, паралельно хрумтячи, вочевидь, соковитим та смачним яблучком.

Тіна Кароль порівняла себе із садовою феєю
Тіна Кароль порівняла себе із садовою феєю

Тіна дійсно чимось нагадує казкове створіння – світле волосся, легкий природний макіяж, пустотлива посмішка, ще й кофтинка підходить до ситуації – з візерунком у дрібну квіточку.

Самотня фея

Не дивлячись на величезний розмір маєтку, Тіна Кароль не має людини, з якою захоче розділити цей простір. Річ у тім, що розкішний будинок для коханої вже давно побудував нині покійний чоловік артистки – Євген Огір. Подружжя сподівалося, що проживе на території маєтку безліч щасливих моментів. Але щасливим мріям пари не судилося здійснитися – життя продюсера і чоловіка співачки обірвалося через злоякісну пухлину.

Тіна Кароль була щаслива у шлюбі з Євгеном Огіром
Тіна Кароль була щаслива у шлюбі з Євгеном Огіром

З того часу артистці приписували різноманітні романи. Найгучніші слухи ходили про її стосунки з колегою по суддівству в “Голосі країни” Даному Баланом. Однак їхній флірт, який розпалював уяву шанувальників, виявився лише частиною шоу.

Крім того, ходять чутки про більш ніж робочі відносини Тіни з хореографом Дмитром Жуком, який танцює в балеті артистки і встиг випустити пісню, продюсером якої вона стала. Не дивлячись на те, що Дмитро спростував ці чутки, що Тіна – лише його бос, прихильники продовжують шукати докази того, що їхні думки з приводу роману між улюбленими зірками мають підстави.

Тіні Кароль досі приписують стосунки з Даному Баланом і Дмитром Жуком
Тіні Кароль досі приписують стосунки з Даном Баланом і Дмитром Жуком

Схожі статті

Влад Яма показав, як виглядала його дружина у день весілля: не Наталія Могилевська, але вродою не ображена

Влад Яма, який зараз знаходиться в Америці, вирішив потішити своїх прихильників архівними світлинами зі свого весілля. Приводом для того стала черговова річниця тієї події.

“Вже і не повернеться”: в кар’єрі повелителя вовчиць Олега Винника в Україні поставлена крапка

Прихильники неординарного голосу Олега Винника останні півтора року перебувають в очікуванні повернення кумира до України та пояснень, чому так довго мовчав. Та схоже, так і не дочекаються.

Як змінювався Святослав Вакарчук кожні 10 років своєї кар’єри: від стиляги з боб-каре до сивого бороданя

На перший погляд, здається, що Святослав Вакарчук завжди виглядає однаково – джинси, футболка. Якщо передивитися зіркові архіви, стане зрозуміло, артист переживав зміни в образі, до того ж суттєві.