Тарас Тополя більше не самотній: Alyosha забрала трьох дітей та повернулася з Америки до України

Повномасштабна війна розкидала мільйони українців по всьому світу, розлучивши чоловіків із жінками, а батьків із дітьми. Не стала виключенням й зіркова родина Тараса Тополі з Alyosha. На щастя, розлука для них залишилася позаду.

Щойно почалися активні бойові дії, Тарас Тополя спорядив дружину з трьома дітьми в США, де давно мешкає його мама з вітчимом. Сам же став до лав тероборони разом із хлопцями зі свого гурту “Антитіла”. Мужні музиканти опанували професію парамедиків, надаючи першу допомогу пораненим бійцям.

За більш ніж півтора року, що минули від 24 лютого 2022 року, багатодітна родина об’єднувалася всього кілька разів. Тополя у перервах між службою їздив з благодійними концертами за кордон і навідувався до дружини з дітьми.

Одного разу Олена сама приїжджала до Києва, але малечу тоді взяти з собою не ризикнула. І ось наприкінці серпня настала ця щаслива мить. Спочатку Олена опублікувала в Інстаграмі світлину з дітьми, яку коротко підписала: “Додому”. Знаменитість нічого не пояснила підписникам. Лише виставила геотег “Україна”.

Тепер радісною новиною на своїй сторінці в Інсті поділився й сам Тарас, відзначивши під селфі з дружиною та синами:

“Щасливі всі, а кохана особливо”.

Підписники накидали під постом музиканта купу сердечок, відзначивши, що бачили родину в парку, і побажали мирного неба, наскільки це можливо у наш час. Знайшлися й такі, що почали порівнювати схожість дітей із батьками. Прийшли до висновку, що хлопчики більше схожі на маму, аніж на тата.

Будемо сподіватися, що Марійка, яка нещодавно відзначила 3-річчя, надолужить і виросте схожою на татуся. А те, що ним можна гордитися, Тарас Тополя довів не лише своїм дітям, але й усім українцям, ставши гарним прикладом для наслідування.

Схожі статті

Самотній вовк та повелитель Таюне: Олег Винник поділився новинами з особистого життя в Берліні

До тріумфу в Україні Олег Винник мешкав у Берліні не один рік. Тепер повернувся до Німеччини, розірвавши всі зв'язки з батьківщиною. Мирно гуляє вулицями німецької столиці разом із Таюне.

Ця страва не покидає мого меню: готую її на вечерю щотижня. Просто беру спагеті, два помідори і насолоджуюсь

Смачну вечерю можна приготувати швидко та без зайвого клопоту. Розповідаємо про простий і смачний варіант страви на будь-який випадок життя, яка ніколи не набридає

Ще не розлучився, а вже закрутив роман: стало відомо, коли насправді Остапчук почав стосунки з Полтавською

Відомий український шоумен і телеведучий Володимир Остапчук за своє життя двічі був в офіційному шлюбі. Наразі артист будує стосунки з молодою медійницею з Києва