Особняк Алли Пугачової викупили за 600 мільйонів: де тепер буде жити Примадонна, яка прохлопала момент

Співачка Алла Пугачова кожен рік під час відпустки в Юрмалі зупинялася в одній і тій самій віллі по сусідству з Лаймою Вайкуле, однак особняк викупили.

Алла Пугачова роками вибудовувала довкола себе комфортне середовище. Кожен особняк або квартиру вона прискіпливо вибирала, враховуючи вартість, місце розташування та, звичайно, комфорт. Замок в селі Грязь, одна й та ж вілла в Латвії для літньої відпустки поруч з найкращою подругою – це постійність, яка робила життя Примадонни спокійним і розміреним. Однак купувати цей котедж собі артистка не поспішала, і це в результаті обернулося їй боком, тому що її улюблене місце продали.

Усі ці роки віллу в Юрмалі Аллі Борисівній здавав латвійський банкір Віктор Красовицький. Звичайним людям оренда обходилася у 100 тисяч євро на місяць, а для зірки сцени діяла гнучка система знижок. Але цього року олігарх вирішив продати нерухомість, яку купив колишній наречений Ксенії Собчак Олександр Шусторович. Угода коштувала 600 млн рублів. Особняк примітний великою площею, цілим спа-комплексом, сусідством із Лаймою Вайкуле та морем.

Особняк Алли Пугачової викупили за 600 мільйонів: де тепер буде жити Примадонна
Особняк Алли Пугачової викупили за 600 мільйонів: де тепер буде жити Примадонна

Незрозуміло, навіщо Шусторовичу знадобилося купувати улюблену віллу Пугачової. У ЗМІ вже припустили, що мільйонер міг придбати житло спеціально для Алли Борисівни, адже відомо, що вона давно дружить з елітою. Ймовірно, зі зміною господаря особняка для Примадонни навряд чи щось змінилося і жити в спекотні літні місяці вона буде там, де й завжди.

Нагадаємо, у 2022 році Алла Пугачова разом з Максимом Галкіним та молодшими дітьми переїхала з росії в Ізраїль через те, що зіркова пара не підтримує діючу російську політику стосовно України. Свій замок в селі Грязь подружжя намагається продати вже довгий час, однак безуспішно.

Особняк Алли Пугачової викупили за 600 мільйонів: де тепер буде жити Примадонна
Особняк Алли Пугачової викупили за 600 мільйонів: де тепер буде жити Примадонна

Преса повідомляє, що Пугачова і Галкін не лише не можуть знайти покупця, а тепер він ще й опинився під арештом через несплату податків.

Схожі статті

Про Таюне всі забули, а вона жива-здорова: як зараз виглядає дружина Олега Винника Таїсія Сватко

Про Таїсію Сватко в Україні заговорили, коли на небосхил шоубізу зійшла зірка Олега Винника. Таюне завжди перебувала на сцені поруч з артистом, та й за лаштунками, здається, не відходила ні на крок.

Перетворення Бориса Апреля на Zi Faamelu відбулося не відразу: простежимо всі етапи кардинальних змін

Нині трансгендерами нікого не здивуєш. Вони повсюди: на сцені, в Інтернеті, в спорті. От і Борис Апрель не дуже шокував публіку, перетворившись на дамочку Zi Faamelu. Як це відбувалося?

Онук Софії Ротару почав нове життя після втечі з України: облаштувався поруч з Олею Фреймут і Анітою Луценко

Рідних онуків у Софії Ротару двоє. Та якщо 22-річна Соня не приховує, що мешкає в США, то з 29-річним Анатолієм Євдокименком не все так просто. Де ж нині перебуває чоловік?