Оля Полякова розповіла, як ледь не здала своїх дітей в інтернат після їхньої витівки: “Ми не дуже делікатні”

Українська співачка Оля Полякова в черговому випуску Ютуб-шоу "Дорослі дівчата" розповіла про курйозний випадок, після якого вона хотіла своїх доньок віддати в інтернат.

Українська співачка Оля Полякова із тих артистів, які намагаються бути максимально відкритими зі своїми прихильниками. Співачка відкрито показує своє життя поза сценою та ділиться подробицями свого особистого життя.

З 2021 року на Ютуб-каналі Маші Єфросиніної регулярно виходить Ютуб-шоу “Дорослі дівчата”, де телеведуча разом з Ольгою Поляковою говорять на ті теми, які б ніколи не обговорювали в інтерв’ю.

Так, у крайньому випуску “Дорослих дівчат” Єфросиніна і Полякова обговорювали тему страхів. Співачка зізналася, що дуже боїться комах, тарганів і павуків. Та колись над її фобією дуже невдало пожартували її доньки Маша і Аліса.

Мої діти знають цей страх. Аліса з Машою купили пластмасового павука і кинули мені у ліжко! Я думала, що я здам їх в “дєтдом”, але перед цим уб’ю

, – пригадала Полякова.

Оля Полякова розповіла, як ледь не здала своїх дітей в інтернат після їхньої витівки
Оля Полякова розповіла, як ледь не здала своїх дітей в інтернат після їхньої витівки

Та співачка зізналася, що такі жарти в їхній сім’ї є нормою.

Я тобі скажу чесно, що ми взагалі такі не дуже делікатно відносимся один до одного. От я нагодувала свою дитину червоним перцем на Мальдівах

, – зізналася співачка.

Нагадаємо, Оля Полякова – мама двох доньок. Старшій Маші наразі 18 років, а молодшій Алісі – 11. З серпня 2022 року дівчата живуть та навчаються у Лондоні. Маша вступила у лондонський ВНЗ після закінчення школи у Києві, а от 11-річна Аліса навчається у так званій школі-інтернаті, де діти вчаться і живуть одночасно.

Як виглядають дочки Олі Полякової
Як виглядають дочки Олі Полякової

Полякова зізнається, що не планувала так рано відправляти молодшу доньку за кордон. Та повномасштабна війна в Україні змусила її піти на цей крок. Співачка не приховує, що хвилюється за безпеку своїх дітей і їй спокійніше, коли доньки перебувають за кордоном.

Цікаво, що за словами Полякової, її діти у Лондоні мають статус біженців, тож за навчання та проживання в гуртожитку платити не потрібно.

Схожі статті

Самотній вовк та повелитель Таюне: Олег Винник поділився новинами з особистого життя в Берліні

До тріумфу в Україні Олег Винник мешкав у Берліні не один рік. Тепер повернувся до Німеччини, розірвавши всі зв'язки з батьківщиною. Мирно гуляє вулицями німецької столиці разом із Таюне.

Ця страва не покидає мого меню: готую її на вечерю щотижня. Просто беру спагеті, два помідори і насолоджуюсь

Смачну вечерю можна приготувати швидко та без зайвого клопоту. Розповідаємо про простий і смачний варіант страви на будь-який випадок життя, яка ніколи не набридає

Ще не розлучився, а вже закрутив роман: стало відомо, коли насправді Остапчук почав стосунки з Полтавською

Відомий український шоумен і телеведучий Володимир Остапчук за своє життя двічі був в офіційному шлюбі. Наразі артист будує стосунки з молодою медійницею з Києва