44-річна Маша Єфросиніна чесно розповіла про кризу у стосунках з чоловіком, яка змінила все: “Ми розходились”

Відома українська ведуча та благодійниця Маша Єфросиніна розповіла про свій шлюб із Тимуром Хромаєвим та їхній розрив. Який момент повністю змінив стосунки пари

Маша Єфросиніна, відома українська телеведуча та благодійниця, починала свою кар’єру багато років тому. Знаменитість здобула особливу популярність завдяки роботі на телебаченні – зірка вела ранкові шоу. Пізніше ведуча вирішила продовжувати свою кар’єру на платформі YouTube, де започаткувала чимало успішних проєктів.

Хай там як, але шанувальників, як і завжди, цікавило не лише професійне, а й особисте життя Маші Єфросиніної. Про стосунки зі своїм чоловіком, Тімуром Хромаєвим, зірка особливо відверто розповідає у шоу “Дорослі дівчата”, яке веде з подругою Олею Поляковою. В ефірі знаменитість ділиться історіями про 20-річний шлюб – це особливо надихає шанувальниць зірки.

Маша Єфросиніна вже давно перебуває у шлюбі з бізнесменом і нині військовим Тімуром Хромаєвим
Маша Єфросиніна вже давно перебуває у шлюбі з бізнесменом і нині військовим Тімуром Хромаєвим

Так, наприклад, нещодавно ведуча розповіла про кризу в стосунках з чоловіком. Маша Єфросиніна зізналась, що вони з бізнесменом, а нині – військовослужбовцем Тімуром Хромаєвим розставались. Відома українська телеведуча розповіла, що криза у стосунках з чоловіком ледь не стала причиною їхнього остаточного розлучення. Ба більше, тоді Маша Єфросиніна з’ясувала, що не уявляє себе та свого життя без чоловіка.

Знаменитість розповіла, що у період тимчасового розставання з чоловіком вона усвідомила, що в ній живе страх самотності. Річ у тім, що Маша Єфросиніна не відчувала себе собою, коли поруч із нею не було коханого.

Маша Єфросиніна також зізналась, що тоді в її житті було чимало залицяльників, тому вона буквально могла стрибати “з роману в роман”. Втім, для себе зірка вирішила, що не вступатиме у стосунки ані з чоловіком, ані із залицяльниками, поки не знайде внутрішню гармонію та не навчиться жити із собою та для себе.

Маша Єфросиніна чесно розповіла, який момент у її стосунках із чоловіком повністю змінив їх
Маша Єфросиніна чесно розповіла, який момент у її стосунках із чоловіком повністю змінив їх

Пізніше, розповіла знаменитість, до неї знову почав залицятись її чоловік Тімур Хромаєв. За спогадами ведучої, він сказав їй, що вона стала зовсім іншою жінкою. Тимчасовий розрив пішов на користь закоханим, адже після возз’єднання Маша Єфросиніна та її чоловік буквально почали нові стосунки. Близькість, побачення, романтика – все вийшло на новий рівень.

Схожі статті

Мої близькі були у захваті від нього: “Баварський яблучний торт” тепер готую кожні вихідні й він не набридає

Фішка цього торту — начинка, яка нагадує мармелад між ароматними та просоченими кремом коржами. Втім, готується така смакота досить просто та бюджетно.

Влад Яма показав, як виглядала його дружина у день весілля: не Наталія Могилевська, але вродою не ображена

Влад Яма, який зараз знаходиться в Америці, вирішив потішити своїх прихильників архівними світлинами зі свого весілля. Приводом для того стала черговова річниця тієї події.

“Вже і не повернеться”: в кар’єрі повелителя вовчиць Олега Винника в Україні поставлена крапка

Прихильники неординарного голосу Олега Винника останні півтора року перебувають в очікуванні повернення кумира до України та пояснень, чому так довго мовчав. Та схоже, так і не дочекаються.