Справжня українська ґаздиня. Леся Нікітюк вбралася в національний костюм: пасує краще за новомодні вбрання

Українська телеведуча Леся Нікітюк завоювала серця глядачів своєю веселою та яскравою особистістю. Вона постійно розвивається в своїй професії, активно допомагає українському суспільству і не боїться експериментувати зі своїм стилем. Цього разу хмельничанка приємно вразила шанувальників, з'явившись в українському національному костюмі.

Леся Нікітюк – українська телеведуча, яка здобула популярність завдяки своєму участю в різних телевізійних програмах. Вона стала відомою широкій громадськості після свого виступу в шоу “Розсміши коміка”.

На початку своєї телекар’єри Нікітюк стала ведучою популярної програми “Орел і Решка”. Потім вона взяла участь у шоу “Хто зверху?” разом з Сергієм Притулою і стала його співведучою. Це шоу також здобуло шалений успіх.

Однак Леся не обмежується лише своєю професійною діяльністю. Вона також займається волонтерством і внесла свій внесок у справу захисту України від російської агресії. Вона розірвала всі зв’язки з росією і виступила в підтримку своєї Батьківщини.

Тепер же Леся Нікітюк приємно здивувала підписників, оприлюднивши світлини та відео в українському національному костюмі. Ведуча пояснила, що вибір костюму не є випадковим: спокусливі вечірні сукні та модні тренди були відсторонені на користь колоритного та красивого вбрання, притаманного Хмельниччині, звідки і походить телеведуча.

Телеведуча Леся Нікітюк перевдяглася в традиційний для Хмельниччини костюм
Телеведуча Леся Нікітюк перевдяглася в традиційний для Хмельниччини костюм

Українська благодійниця

Координаційний центр прийому переселенців, який очолює сама Леся, отримав 4 тонни благодійної допомоги для дитячого табору – за словами Нікітюк, там проживають внутрішньо переміщені особи. Тож таким чином ведуча підкреслила важливість збереження гордості та єдності українців – і до того ж не втратила можливості показати красу українського національного вбрання.

Захоплені підписники вже встигли засипати Нікітюк компліментами з приводу її образу та діяльності:

“Леся Українка-Нікітюк”

“Як тобі пасує українське вбрання! Дуже красива”

“На таких людях та на наших волонтерах зараз тримається вся країна”

“Яка файна ґаздиня!”

Леся – це приклад сильної та впевненої у собі жінки, яка досягає успіху в різних сферах свого життя. А це яскраве зовнішнє вбрання підкреслило її національну гордість та виявило її зв’язок з українською культурою і традиціями.

Схожі статті

Самотній вовк та повелитель Таюне: Олег Винник поділився новинами з особистого життя в Берліні

До тріумфу в Україні Олег Винник мешкав у Берліні не один рік. Тепер повернувся до Німеччини, розірвавши всі зв'язки з батьківщиною. Мирно гуляє вулицями німецької столиці разом із Таюне.

Ця страва не покидає мого меню: готую її на вечерю щотижня. Просто беру спагеті, два помідори і насолоджуюсь

Смачну вечерю можна приготувати швидко та без зайвого клопоту. Розповідаємо про простий і смачний варіант страви на будь-який випадок життя, яка ніколи не набридає

Ще не розлучився, а вже закрутив роман: стало відомо, коли насправді Остапчук почав стосунки з Полтавською

Відомий український шоумен і телеведучий Володимир Остапчук за своє життя двічі був в офіційному шлюбі. Наразі артист будує стосунки з молодою медійницею з Києва