Денисенко розповіла про акторську конкуренцію з Мішиною та зізналась, що про неї думає: “Усі пускають слину”

Відома українська актриса Наталка Денисенко розповіла про свою конкуренцією з не менш відомою колегою Ксенією Мішиною. Знаменитість зізналась, як до неї ставиться

У новому інтерв’ю для журналістки Маші Єфросиніної відома українська актриса Наталка Денисенко висловилась про конкуренцію у вітчизняному кінематографі, а також розповіла про своє ставлення до Ксенії Мішиної. Знаменитість також зізналась, що у неї є чимало подруг-колег, з якими вона пробувалась на одну й ту саму роль, але програвала їм.

Наталка Денисенко про Ксенію Мішину

У коментарі для Маші Єфросиніної знаменитість зазначила, що її колега Ксенія Мішина має настільки привабливу зовнішність, що їй навіть не потрібно сильно старатись – достатньо просто увійти в кадр, і глядачі вже будуть у захваті. А ось що стосується самої Наталки Денисенко, то вона, за особистим зізнанням, має докладати зусиль, аби сподобатись публіці.

“На неї дивишся і все… Поставив і знімай. Усі пускають слину”, – прокоментувала відома українська актриса Денисенко.

Наталка Денисенко розповіла про акторство та конкуренцію в українському кінематографі
Наталка Денисенко розповіла про акторство та конкуренцію в українському кінематографі

У ході інтерв’ю журналістка поцікавилась у своєї гості, чи бувало так, що Ксенія Мішина “займала” її місце на роль у фільмі, куди раніше вона вже пробувалась. Наталка Денисенко зазначила, що саме з героїнею “Холостячки-1” у неї таких ситуацій не було, втім зірка зізналась, що має подруг, з якими і дійсно змушена була вступати в конкуренцію.

Актриса Наталка Денисенко висловилась про своє ставлення до Ксенії Мішиної
Актриса Наталка Денисенко висловилась про своє ставлення до Ксенії Мішиної

Проте, продовжила Наталка Денисенко, такі робочі моменти не означають конфлікт або сварку, адже всі розуміють, що це – особливість професії. Актриса додала, що на роль відбирають людей, які найбільше підходять під типаж персонажа, якого хочуть грати. Денисенко зазначила, що часто, коли вона не “виграє” роль, а потім дивиться на актрису, яка таки грає того чи іншого персонажа, вона усвідомлює, що режисери зробили правильний вибір.

Схожі статті

Влад Яма показав, як виглядала його дружина у день весілля: не Наталія Могилевська, але вродою не ображена

Влад Яма, який зараз знаходиться в Америці, вирішив потішити своїх прихильників архівними світлинами зі свого весілля. Приводом для того стала черговова річниця тієї події.

“Вже і не повернеться”: в кар’єрі повелителя вовчиць Олега Винника в Україні поставлена крапка

Прихильники неординарного голосу Олега Винника останні півтора року перебувають в очікуванні повернення кумира до України та пояснень, чому так довго мовчав. Та схоже, так і не дочекаються.

Як змінювався Святослав Вакарчук кожні 10 років своєї кар’єри: від стиляги з боб-каре до сивого бороданя

На перший погляд, здається, що Святослав Вакарчук завжди виглядає однаково – джинси, футболка. Якщо передивитися зіркові архіви, стане зрозуміло, артист переживав зміни в образі, до того ж суттєві.