63-річний Ігор Ніколаєв потрапив до реанімації: в екс-чоловіка скандальної Наташі Корольової стався інфаркт

Відомий російський артист і музикант Ігор Ніколаєв потрапив до лікарні. Спеціалісти діагностували у знаменитості гострий інфаркт. В якому стані співак зараз?

Ігор Ніколаєв, відомий російський музикант і співак, потрапив до лікарні. Про це написали росЗМІ з посиланням на власні анонімні джерела. За словами журналістів, популярний артист потрапив до реанімації, де лікарі встановили причину погіршення його самопочуття. За повідомленнями лікарів, Ігор Ніколаєв переніс гострий інфаркт і тепер за його станом спостерігають.

Що відомо про стан здоров’я Ігоря Ніколаєва

Відомий російський артист потрапив до лікарні після того, як відчув, що йому зле. На тлі погіршення самопочуття знаменитості лікарі діагностували серцевий приступ. За повідомленнями журналістів, лікуванням Ніколаєва займаються найкращі лікарі, втім стан його здоров’я не покращується, а лише погіршується. Додаткових повідомлень про те, що зараз з артистом, журналісти чи його близькі не надавали.

Відомий співак Ігор Ніколаєв потрапив до лікарні після перенесенного обширного інфаркту
Відомий співак Ігор Ніколаєв потрапив до лікарні після перенесенного обширного інфаркту

“Ігоря Ніколаєва переведено в реанімацію. За нашою інформацією, у нього виявили сліди перенесеного обширного інфаркту”, – написали в одному з російських Телеграм-каналів.

Крім того, журналісти передали й іншу інформацію стосовно самопочуття артиста. За словами інсайдерів, в Ігоря Ніколаєва є серйозні проблеми з серцем. Ритм то покращується, то погіршується, що наразі унеможливлює стабілізувати стан здоров’я співака. Наразі артист у свідомості, а лікарі виписали йому седативні ліки та не пускають у палату навіть найближчих родичів.

Ігор Ніколаєв, за повідомленнями російських журналістів, переніс інфаркт і лежить у лікарні
Ігор Ніколаєв, за повідомленнями російських журналістів, переніс інфаркт і лежить у лікарні

Що саме могло стати причиною погіршення самопочуття й перенесеного інфаркту, достеменно невідомо. Річ у тім, що Ігор Ніколаєв завжди уважно стежив за своїм здоров’ям, проходив планові медичні огляди, не вживав спиртного та постійно займався спортом. Найулюбленішим видом спорту співака є теніс.

Схожі статті

Самотній вовк та повелитель Таюне: Олег Винник поділився новинами з особистого життя в Берліні

До тріумфу в Україні Олег Винник мешкав у Берліні не один рік. Тепер повернувся до Німеччини, розірвавши всі зв'язки з батьківщиною. Мирно гуляє вулицями німецької столиці разом із Таюне.

Ця страва не покидає мого меню: готую її на вечерю щотижня. Просто беру спагеті, два помідори і насолоджуюсь

Смачну вечерю можна приготувати швидко та без зайвого клопоту. Розповідаємо про простий і смачний варіант страви на будь-який випадок життя, яка ніколи не набридає

Ще не розлучився, а вже закрутив роман: стало відомо, коли насправді Остапчук почав стосунки з Полтавською

Відомий український шоумен і телеведучий Володимир Остапчук за своє життя двічі був в офіційному шлюбі. Наразі артист будує стосунки з молодою медійницею з Києва