46-річна Лідія Таран розповіла про свій рік у Франції: стала магістром, написала мемуар і варить борщі

У день 46-річчя ведуча Лідія Таран підбила підсумки, що вдалося зробити за рік. Перелік справ виявився доволі довгим. До того ж усе довелося робити французькою мовою.

Схоже на те, що в день народження Лідії Таран особливо повеселитися не вдалося. Та й пост в Інстаграмі з приводу 46-ліття виявився зовсім не святковим:

“Жити життя. Радіти радість. Сумувати сум”.

Лідія озирнулася на минулий рік і відзвітувала перед підписниками, що не все пішло “собаці під хвоста”, знайшлося і “трошки здобутків”. Найголовнішим досягненням року іменинниця вважає отримання диплома М1. Тепер ведуча стала магістром з комунікацій 1 ступеню. Дивовижно, як Таран склала іспити французькою?!

Лідія провела серйозне дослідження щодо викликів перед українськими медіа під час війни. Опус вийшов чималий – на 186 сторінок. До того ж захищати його знову ж таки довелося французькою. Та врешті все владналося.

Окрім навчання та писання мемуарів, Лідія ще й встигала займатися роботою у корпункті, роблячи сюжети для каналу “1+1”. Скільки новин було зроблено, неможливо й порахувати. Частенько затримувалася на роботі настільки довго, що ледь встигала на останній потяг.

Єдине, про що змовчала Лідія Таран, так це чи вдалося влаштувати особисте життя

Донька Василинка теж не змусила матусю червоніти. Склала перехідні іспити у французький ліцей, а ще побувала в Карпатах у пластових таборах, де жила разом із друзями в наметах. Звісно, без ностальгії за батьківщиною не обійшлося. Довелося компенсувати цей сум частим варінням борщу.

Колеги по ТСН привітали Лідію з черговим днем народженням. Марічка Падалко побажала бути щасливою як іменинниці, так і її країні. Єгор Гордєєв відзначив, що “все тільки починається”. Руслан Сєнічкін написав, що “має бути завжди добре там, де ти є”. До щирих вітань приєдналися й інші прихильники іменинниці.

Схожі статті

В цієї страви самі переваги: чудовий рецепт вечері з будь-якого м’яса й картоплі ви станете готувати щодня

Якщо ви любите смажене м'ясо та смажену картоплю, то вам точно сюди, бо в цій страві поєднані обоє. Крім того, ця страва, можна сказати, універсальна, тому що приготувати її можна з будь-якого м'яса.

Якщо думаєте, що не любите гарбуз, просто спробуйте це чудо: гарбузово-сирна запіканка смачніша за чізкейк

Гарбуз - це не просто овоч, а справжній символ осінніх свят! З нього можна готувати безліч страв, і однією з найкращих є чудова солодка запіканка з кисломолочного сиру і, звичайно, самого гарбуза.

Німецький рецепт заправки до салату здивував не тільки мене: салат з червоної капусти готую знову й знову

Пропонуємо вам спробувати досить простий, але смачний, поживний та корисний салат. До того ж червона капуста, яка покладена у його основу надає страві святкового вигляду.