Тільки вийшов iPhone 15, а Катя Полтавська вже хоче від Остапчука 16: “Мені Вова подарував 14”

Новоспечена дружина відомого українського шоумена зізналась, який подарунок від коханого хотіла б отримати. Катерина Полтавська розповіла про це своїм підписникам

Катерина Полтавська, відома українська блогерка та новоспечена дружина шоумена й ведучого Володимира Остапчука, нещодавно зізналась, який подарунок хотіла б отримати від свого обранця. На особистій сторінці в соціальній мережі Інстаграм зірка вирішила поспілкуватись зі своїми шанувальниками та розповіла, що насправді вона не мріє про iPhone 15, який нещодавно вийшов. Полтавська жартома зазначила, що почекає від Остапчука на наступну модель всесвітньо відомого смартфону.

Який подарунок від Остапчука чекає Полтавська

У своєму Інстаграм-блозі Катерина Полтавська відповіла на запитання шанувальників про те, чи не планує вона змінювати свій телефон на iPhone, який нещодавно вийшов. Зірка зізналась, що в її планах немає купівлі нового смартфона, адже лише минулої осені Остапчук подарував їй попередню модель.

Катерина Полтавська зізналась, який подарунок хоче отримати від свого коханого чоловіка
Катерина Полтавська зізналась, який подарунок хоче отримати від свого коханого чоловіка

Втім, зіркова блогерка та дружина шоумена не стала приховувати, що насправді вона б хотіла отримати у дарунок від свого обранця наступну модель iPhone. Катерина Полтавська зазначила, що наразі вона не бачить сенсу змінювати телефон, тому просто почекає, поки американська компанія випустить нову модель смартфона.

Катерина Полтавська розсекретила, який телефон хоче отримати від свого обранця
Катерина Полтавська розсекретила, який телефон хоче отримати від свого обранця

Варто зазначити, що відома українська блогерка також полюбляє балувати свого чоловіка цікавими подарунками та увагою. Так, наприклад, сьогодні Володимир Остапчук святкує свій день народження, а його кохана вирішила подарувати йому на честь такого важливого дня новісіньку модель iPhone. Шоумен був радий, але пожартував про те, що йому здалось, ніби система зламалась.

Схожі статті

Рейтинг найскандальніших розлучень 2023: побили горщики зі своїми половинками Трінчер, Собчук, Вірастюк

2023 рік не став виключенням. Деякі зірки створили сім'ї, але знайшлися й ті, які прийняли рішення розстатися назавжди. Часто-густо розлучення супроводжуються висловленням претензій.

Хрумкі вафельні трубочки на сковороді – це реально навіть без вафельниці! Простий рецепт отримала у спадок

Ароматні та хрумкі вафлі зі згущеним молоком можна приготувати навіть без використання додаткових девайсів. Розповідаємо про секретний рецепт смачного десерта.

“Це зовсім несправедливо”: Юлія Леус вся в сльозах розповіла, що Андрій Джеджула відсудив у неї доньку

Відома українська блогерка та колишня дружина Андрія Джеджули розповіла про рішення суду, який нещодавно відбувся між нею та її колишнім чоловіком. Тепер донька проводитиме з нею менше часу.