Катя Осадча дочекалася – старший син Ілля Поліщук досягнув світового повноліття: “Моя гордість”

Катя Осадча відзначила 21-річчя свого первістка Іллі Поліщука. Мама щемко привітала сина зі світовим повноліттям, а сама ніяк не може повірити, що син уже настільки дорослий.

Катя Осадча має трьох синів. Двоє молодших Іванка та Данила ведуча народила від шоумена Юрія Горбунова. А от у першому шлюбі з Олегом Поліщуком ведуча народила первістка Іллю. Шлюб із народним депутатом не склався. Натомість тепер жінка має справжнє материнське щастя.

28 вересня молодику минув 21 рік. Матуся відзначила, що він досяг світового повноліття. Мама нагородила нащадка купою епітетів, назвавши “розсудливим, розумним, уважним, надійним”:

“Іноді мені не віриться, що я мама такого дорослого і самостійного сина”.

А ще Ілля є гарним прикладом для молодших братів і чудовим старшим братом. Щаслива матуся відзначила, що Ілля нині навчається на 3 курсі американського університету. Він вивчає сферу ІТ, а по отриманні диплома збирається повернутися в Україну, щоб застосувати отримані знання на практиці. Осадча похвалилася, що син уже зараз робить дещо цінне для країни, але не поточила, що саме.

Сину Каті Осадчої вже 21 рік

До привітань приєднався вітчим іменинника Юрій Горбунов, зробивши коментар із цілою купою окличних знаків:

“Ілля! Многая літа! Так тримати! Вже зовсім дорослий! Гордість!”

Уникнути злостивих коментів під дописом, як не старалася Осадча, не вдалося. Люди почали писати, що не мають можливості відправити своїх синів не лише на навчання, але й просто за кордон. Як годиться, пропонували Іллі взяти в руки зброю і йти захищати країну.

Знайшлися й підписники, налаштовані на позитив, схарактеризувавши Катерину як “чудову маму прекрасних синів” і роздивившись, наскільки матуся з сином схожі, та побажавши імениннику здійснення всіх мрій.

Схожі статті

Рейтинг найскандальніших розлучень 2023: побили горщики зі своїми половинками Трінчер, Собчук, Вірастюк

2023 рік не став виключенням. Деякі зірки створили сім'ї, але знайшлися й ті, які прийняли рішення розстатися назавжди. Часто-густо розлучення супроводжуються висловленням претензій.

Хрумкі вафельні трубочки на сковороді – це реально навіть без вафельниці! Простий рецепт отримала у спадок

Ароматні та хрумкі вафлі зі згущеним молоком можна приготувати навіть без використання додаткових девайсів. Розповідаємо про секретний рецепт смачного десерта.

“Це зовсім несправедливо”: Юлія Леус вся в сльозах розповіла, що Андрій Джеджула відсудив у неї доньку

Відома українська блогерка та колишня дружина Андрія Джеджули розповіла про рішення суду, який нещодавно відбувся між нею та її колишнім чоловіком. Тепер донька проводитиме з нею менше часу.