Актор з “Величного століття” втратив свою вроду: Бурака Озчивіта більше не вважають найкрасивішим чоловіком

З того часу як на світові екрани вийшов знаменитий серіал "Величне століття", жіночими глядацькими серцями заволодів турецький актор Бурак Озчивіт, що зіграв роль Малкочоглу Балі-бея.

Завдяки своїй яскравій зовнішності, міцній статурі та харизмі Бурак Озчивіт досяг успіху не тільки у кінематографі, а й у модельній кар’єрі. З молодих років він брав участь у всіляких конкурсах красоти, був нагородженим званням “Краща модель Туреччина” та зайняв друге місце у конкурсі “Краща модель світу”, неодноразово очолював рейтинг найкрасивіших чоловіків року. Але, як кажуть, прожиті роки молодості не додають. Цього року, вперше за довгий час, Бурак Озчивіт поступився правом називатися найкрасивішим чоловіком Туреччини за даними інтернет-журналу “Світ краси”.

У 2023 році на звання найкрасивішого чоловіка претендувало п’ятдесят чоловіків. Рейтинг складався на підставі анкет, які заповнювали звичайні люди, журналісти, актори, співаки й так далі. Але Бурак Озчивит не потрапив у їх число.

“Ніхто не може зрівнятися з Бураком Озчивітом. Це не конкуренти!”, – обурювалися його поціновувачі.

Тим не менш, це сталося. Хто ж цього року “перейшов дорогу” та дав фору визнаному красеню з “Величного століття” та “Королька пташки співочої” ?

На третьому місці у списку красенів цього року опинився турецький актор Дженгіз Джошкун, відомий ролями в історичних сагах, який мріє зіграти Джеймса Бонда.

Дженгіз Джошкун
Дженгіз Джошкун

Друге місце було надано актору Мерт Рамазан Деміру, якого глядачі відкрили для себе після фільму “Зимородок”

На першому ж місці Джан Яман — талановитий актор та модель, який має юридичну освіту та, навчаючись в Італійській академії, мав найвищі бали з математики.

Але шанувальники краси бурака Озчивіта категорично не згодні з тим, що їхній кумир більше не вважається найкрасивішим. Вони з гнівом пишуть, що це не правильний відбір і улюблений Бурак назавжди залишиться першим серед, навіть, світових красенів.

Схожі статті

Рейтинг найскандальніших розлучень 2023: побили горщики зі своїми половинками Трінчер, Собчук, Вірастюк

2023 рік не став виключенням. Деякі зірки створили сім'ї, але знайшлися й ті, які прийняли рішення розстатися назавжди. Часто-густо розлучення супроводжуються висловленням претензій.

Хрумкі вафельні трубочки на сковороді – це реально навіть без вафельниці! Простий рецепт отримала у спадок

Ароматні та хрумкі вафлі зі згущеним молоком можна приготувати навіть без використання додаткових девайсів. Розповідаємо про секретний рецепт смачного десерта.

“Це зовсім несправедливо”: Юлія Леус вся в сльозах розповіла, що Андрій Джеджула відсудив у неї доньку

Відома українська блогерка та колишня дружина Андрія Джеджули розповіла про рішення суду, який нещодавно відбувся між нею та її колишнім чоловіком. Тепер донька проводитиме з нею менше часу.