Дружина Андрія Шевченка Крістен Пазік показала світлини 11-річного Алекса: без футбольного м’яча

Андрій Шевченко та Крістен Пазік привітали свого сина Але з 11-річчям. Та якщо татусь виклав у мережу лише одну світлину іменинника, то матуся не поскупилася.

Зі світлин можемо зробити висновок, що третій син подружжя Александер зовні дуже сильно нагадує видатного татуся у дитинстві. Крістен виклала на свою сторінку в Інстаграмі купу світлин іменинника з підписом:

“Сьогодні 11! З днем народження, наш Але!”

Александер Шевченко відзначив 11-річчя

Зі знімків стає зрозуміло, що хлопчик постійно перебуває у русі. Він і плаває, і на конях їздить, і на різних атракціонах у парку розваг полюбляє кататися. Дивно, що немає жодної світлини на футбольному полі з м’ячем. Невже підліток не наслідує приклад тата та старшого брата Крістіана?

“Ми любимо тебе. Дякую за радість, яку ти даруєш. Продовжуй посміхатися”, – зробила приписочку щаслива матуся.

47-річний тато теж не оминув увагою такий видатний день у житті сина. Щоправда, від себе Андрій нічого не написав. Просто зробив перепост з акаунту дружини. І тут же отримав невеличку порцію хейту. Мовляв, чому написано англійською мовою – невже син Шевченка не розуміє рідної мови?

Іменинник доволі рухливий

Зрозуміло, подібне зауваження було російськомовним, і його автор, напевне, не в курсі, що дружина футболіста Крістен навряд чи володіє українською. Звісно, не обійшлося без чергового коментаря з запитанням, чому Александер не на фронті. Коментатор теж неуважно читав пост, адже підлітку всього 11 років.

Александер отримав купу привітань

Та все ж більшість підписників поділили радість зіркової родини, приєднавшись до побажань батьків. Й собі побажали хлопчику щастя й добра, назвавши “маленькою великою людиною”.

Схожі статті

Рейтинг найскандальніших розлучень 2023: побили горщики зі своїми половинками Трінчер, Собчук, Вірастюк

2023 рік не став виключенням. Деякі зірки створили сім'ї, але знайшлися й ті, які прийняли рішення розстатися назавжди. Часто-густо розлучення супроводжуються висловленням претензій.

Хрумкі вафельні трубочки на сковороді – це реально навіть без вафельниці! Простий рецепт отримала у спадок

Ароматні та хрумкі вафлі зі згущеним молоком можна приготувати навіть без використання додаткових девайсів. Розповідаємо про секретний рецепт смачного десерта.

“Це зовсім несправедливо”: Юлія Леус вся в сльозах розповіла, що Андрій Джеджула відсудив у неї доньку

Відома українська блогерка та колишня дружина Андрія Джеджули розповіла про рішення суду, який нещодавно відбувся між нею та її колишнім чоловіком. Тепер донька проводитиме з нею менше часу.