У мережі розсекретили місцеперебування співачки Гайтани: де тепер живе головна українська зірка 2000-х

Одна з найвідоміших українських співачок 2000-х років насправді давно не живе у рідній країні. У мережі розсекретили, де насправді нині перебуває Гайтана та чим займається

Після початку повномасштабної війни інтерес публіки особливо підвищився до артистів, які не так активно комунікують зі своєю авдиторією. Відома українська співачка Гайтана на початку 2000-х років була однією з найвідоміших представниць вітчизняної сцени. Втім, з часом артистка відійшла на задній план і поставила кар’єру на павзу заради виховання доньки та сім’ї загалом.

Де зараз знаходиться Гайтана та чим займається

Втім, шанувальники артистки не забули про неї, тому постійно цікавляться, де вона та що з нею відбувається. Так, у відповідь на постійні запитання публіки про те, де знаходиться Гайтана, відомий зірковий блогер і журналіст Слава Дьомін вирішив розкрити правду. Знаменитість провів коротеньке розслідування, завдяки якому стало відомо ймовірне місцеперебування співачки.

Відомий український журналіст Слава Дьомін розповів, де зараз перебуває артистка Гайтана
Відомий український журналіст Слава Дьомін розповів, де зараз перебуває артистка Гайтана

Слава Дьомін проаналізував особисту сторінку Гайтани та її чоловіка Олександра Ессамі. Завдяки такому дослідженню журналісту вдалось дізнатись, що артистка разом зі своїм обранцем, успішним продюсером, і їхньою спільною донькою, перебувають у Швейцарії. До таких висновків Дьомін дійшов, адже побачив у блозі Ессамі світлину, зроблену у студії звукозапису, яка знаходиться саме на території цієї держави.

Крім того, іншим підтвердженням стала інформація про обліковий запис Гайтани, яку можна знайти прямо на її сторінці. Слава Дьомін прикріпив скріншот, на якому видно, що артистка веде особистий блог саме зі Швейцарії.

У мережі стало відомо, де зараз перебуває відома українська співачка Гайтана та чим займається
У мережі стало відомо, де зараз перебуває відома українська співачка Гайтана та чим займається

Хай там як, але сама артистка воліє не розповсюджувати деталі особистого життя. Гайтана не коментувала чуток про своє місцеперебування.

Схожі статті

“Це зовсім несправедливо”: Юлія Леус вся в сльозах розповіла, що Андрій Джеджула відсудив у неї доньку

Відома українська блогерка та колишня дружина Андрія Джеджули розповіла про рішення суду, який нещодавно відбувся між нею та її колишнім чоловіком. Тепер донька проводитиме з нею менше часу.

Один волинян витіснив з лідерів іншого: найкращим співаком 2023 визнано не Монатіка, а YakTak

2023 рік різко змінив розклад у вітчизняному шоубізнесі. Колишні кумири Потап, Монатік, Настя Каменських й інші поступилися зовсім іншим виконавцям. Хто ці нові імена?

Домашні рогалики з тіста, яке бродить у воді: листкова випічка нагадує міні круасани. Смачніших я не їла

Якщо раптом вам захотілось поласувати чимось смачненьким і домашнім, спробуйте приготувати ці прості рогалики з листового тіста. Витрачати весь вечір на готовку не треба – все за вас зробить вода.