Переможниця “Холостяка-1” Шульгіна приголомшила вартістю пологів у США: зірка розсекретила точну суму

Учасниця та переможниця першого сезону реаліті-шоу "Холостяк" Шульгіна планує стати мамою. Зірка розповіла про вартість пологів у США, де й живе зі своїм чоловіком

Відома українська блогерка, яка здобула популярність після участі в реаліті-шоу “Холостяк”, Олександра Шульгіна незабаром стане мамою вдруге. Знаменитість разом зі своїм чоловіком живе за кордоном, у США. Там зірка і планує народжувати. У нещодавньому інтерв’ю для Слави Дьоміна знаменитість зізналась, скільки коштуватимуть її пологи. Олександра Шульгіна не стала приховувати, що народження дитини у Штатах – задоволення не з дешевих.

Шульгіна назвала вартість пологів у США

Знаменитість зазначила, що вони з чоловіком обрали лікарню, фахівчиня якої не працює за кошти медичної страховки. Так, послуги лікарки, яка веде Олександру Шульгіну всі дев’ять місяців вагітності та допомагає реабілітуватись після пологів, затягують на 30 тисяч доларів. Ці гроші зіркове подружжя віддасть зі своєї кишені.

Олександра Шульгіна з Холостяка-1 розсекретила вартість пологів у США
Олександра Шульгіна з Холостяка-1 розсекретила вартість пологів у США

У новому інтерв’ю для Слави Дьоміна знаменитість зазначила, що окремо їм потрібно заплатити за палату в лікарні та всі необхідні ліки. Хоча цей пункт витрат таки покриває медичне страхування, яке оформила Олександра Шульгіна у США, від цього вартість послуг приголомшує не менше. Так, лише одна палата коштує 40 тисяч доларів.

Переможниця “Холостяка-1” зізналась, що, коли вона народжувала вперше, була просто ошелешена такими сумами. Втім, додала зірка, нічого дивного у цих сумах для мешканців Лос-Анджелесу немає. За словами Олександри, дешевшого сервісу такої якості у прибережному місті знайти точно не вдасться.

Переможниця Холостяка-1 Олександра Шульгіна розсекретила, скільки коштують пологи у США
Переможниця Холостяка-1 Олександра Шульгіна розсекретила, скільки коштують пологи у США

До слова, у новому інтерв’ю знаменитість розповіла і про те, скільки витрачає коштів у місяць на себе. Олександра Шульгіна зазначила, що зараз вона витрачає багато грошей на старшу доньку й ще ненароджену дитину. Крім того, зірка відвідує спортивну залу, косметолога та салон краси. Загалом, у місяць знаменитості потрібно від 10 до 12 тисяч доларів.

Схожі статті

Рейтинг найскандальніших розлучень 2023: побили горщики зі своїми половинками Трінчер, Собчук, Вірастюк

2023 рік не став виключенням. Деякі зірки створили сім'ї, але знайшлися й ті, які прийняли рішення розстатися назавжди. Часто-густо розлучення супроводжуються висловленням претензій.

Хрумкі вафельні трубочки на сковороді – це реально навіть без вафельниці! Простий рецепт отримала у спадок

Ароматні та хрумкі вафлі зі згущеним молоком можна приготувати навіть без використання додаткових девайсів. Розповідаємо про секретний рецепт смачного десерта.

“Це зовсім несправедливо”: Юлія Леус вся в сльозах розповіла, що Андрій Джеджула відсудив у неї доньку

Відома українська блогерка та колишня дружина Андрія Джеджули розповіла про рішення суду, який нещодавно відбувся між нею та її колишнім чоловіком. Тепер донька проводитиме з нею менше часу.