Як виглядає елітний маєток Олі Полякової з власним виходом до Дніпра: все в натуральному дереві та мармурі

В одному з інтерв'ю Оля Полякова давала пораду: для того, щоб подружжя не сварилося, кожен повинен мати свій куточок у хаті, а збиратися потрібно за столом та у спальні.

Що ж у дружини такої багатої людини як Вадим Буряковський, співачки, улюблениці мільйонів слухачів Олі Полякової таких куточків виявилося чимало. Можливо тому її родина живе дружно та щасливо.

Окрім квартири у Києві сімейство часто проводить на дачі в селищі Старе Бориспільського району. Дача розташована в елітному котеджному містечку, до якого, зрозуміло, просто так не попадеш. Пан Буряковський побудував там для дружини будинок, що розташований на площі у 30 соток землі.

Заміський маєток Олі Полякової
Заміський маєток Олі Полякової

Ті хто бачив цей маєток, були вражені не тільки двоповерховим дерев’яним будинком, оздобленим всіма благами цивілізації й розкішшю, та декількома “хатинками” трохи менше, в одному з яких проживає мати співачки, а й великим господарством, яким керує сама артистка, маючи численних помічників. У цьому господарстві більш як 50 голів кіз, коні, парники, великий сад та город. Все це зроблено не для показухи. Зірка, як відомо, непогано готує всілякі страви, про які часто розповідає в інстаграмі, а себе навіть називає королевою кухні. Тут випікають хліб, а з козячого молока на домашній сироварні виготовляють сир. А ще Оля непогана вершниця й тому ж навчає своїх доньок.

Заміський маєток Олі Полякової
Заміський маєток Олі Полякової

Варто зазначити також, що маєток знаходиться майже на берегу Дніпра, на який господарі мають власний вихід, пляж, бухту з яхтами та басейн. З іншого боку маєтку розташований ліс, що також належить родині.Сімейство полюбляє ходити туди на прогулянки та збирати гриби. Є також баня та чималий спортивний зал, у якому Оля любить знімати на камеру свої заняття спортом.

Схожі статті

Рейтинг найскандальніших розлучень 2023: побили горщики зі своїми половинками Трінчер, Собчук, Вірастюк

2023 рік не став виключенням. Деякі зірки створили сім'ї, але знайшлися й ті, які прийняли рішення розстатися назавжди. Часто-густо розлучення супроводжуються висловленням претензій.

Хрумкі вафельні трубочки на сковороді – це реально навіть без вафельниці! Простий рецепт отримала у спадок

Ароматні та хрумкі вафлі зі згущеним молоком можна приготувати навіть без використання додаткових девайсів. Розповідаємо про секретний рецепт смачного десерта.

“Це зовсім несправедливо”: Юлія Леус вся в сльозах розповіла, що Андрій Джеджула відсудив у неї доньку

Відома українська блогерка та колишня дружина Андрія Джеджули розповіла про рішення суду, який нещодавно відбувся між нею та її колишнім чоловіком. Тепер донька проводитиме з нею менше часу.