Віталій Козловський пропісочив Ігоря Кондратюка: показав істинне обличчя свого колишнього продюсера

Не вщухають пристрасті навколо стосунків Віталія Козловського та його колишнього продюсера Ігоря Кондратюка. Для того, щоб ця тема не обростала всілякими інсинуаціями, співак вирішив дещо пояснити.

Що ж не так, на думку Віталія та як на це відреагував Ігор?

Військовослужбовець та співак Віталій Козловський вирішив покласти край домислам та вигадкам навколо їхнього з Кондратюком конфлікту та роз’яснив, що в результаті того, що він “на концертах заспівав свої пісні, емоційно піддавшись закликам багатотисячної публіки, яка цих пісень чекала”, він порушив авторські права, які належали Кондратюку. Віталій стверджує, що до того він не вважав це порушенням, а документи, які він “тотально підписував”, не заглиблюючись у їхню суть, є не більше, ніж звичайна формальність. Але, як кажуть юристи, не знання законів, не звільняє від відповідальності. Як результат, Козловський вже сплатив за судовими позовами 1 мільйон гривень, а має сплатити ще 2.

Треба сказати, що співак розуміє, що даремно сподівався на порозуміння з колишнім продюсером, даремно свого часу повірив словам Кондратюка про те, що справа Козловського — співати, а документи це просто формальність.

“Підписуй, а по-людськи ми завжди домовимось”,- як стверджує Віталій, запевняв його продюсер.

Не домовились…Тепер половину зарплатні Козловського-військового стягують на користь Кондратюка та у держбюджет. Віталій підкреслив, що не потребує жалості до себе, а просто привертає увагу до таких, як він: ті, хто зараз боронить країну, повинні бути тимчасово звільнені на час служби від виплати боргу.

Відповідь

Пан Кондратюк не забарився з відповіддю. Як і раніше, коли в одному з інтерв’ю він казав, що тільки вибуття одного з них з цього світу, припинить борг, так і зараз, назвавши Козловського “неуком” та “рецидивістом з порушення авторських прав”, не йде на вирішення конфлікту, а лише настоює на відповіді, чому співак не сплачував борг раніше. До речі, пізніше продюсером цей допис з інстаграм був видалено.

Ігор Кондратюк відповів Віталію Козловському
Ігор Кондратюк відповів Віталію Козловському

Схожі статті

Наталія Могилевська вперто приховує вагітність, але живіт вже не сховати: хто може буде щасливим батьком?

Здавалося б, у часи, коли багато знаменитостей діляться всіма етапами свого життя з громадськістю, вибір Наталії Могилевської залишати в таємниці цю інтимну подію стає несподіваним та цікавим ходом.

Домашні просто обожнюють ці рулетики: закуска з бекону, сиру та яєць. Рецепт дуже смачної та ситної страви

Ідеальна страва для будь-якого заходу – рулетики з бекону, сиру та яєць. У цьому рецепті поєднуються хрусткий бекон, ніжний сир та яйця, створюючи чудову закуску.

Рецепт на мільйон: яблучний пиріг з кремом-суфле готую напрочуд швидко, а смак такий, що язика проковтнеш

До поки що яблука не втратили при зберіганні свої смакові властивості та аромат, потрібно приготувати такий смачний та ніжний яблучний пиріг у поєднанні з кремом-суфле.