Тіна Кароль розсекретила, як їй вдалося записати пісню з американською легендою: “Познайомив друг”

Оскароносна американська композиторка Даян Воррен за свою кар'єру написала пісні для Вітні Г'юстон, Селін Діон, Тіни Тернер, Шер, Леді Гаги, та інших світових зірок.

Такої ж честі вшанувалася одна з наших найвідоміших зіркових співачок Тіна Кароль. Що ж сталося та чому зірка такого масштабу як Воррен, звернула увагу на українську співачку, хто посприяв цій співпраці?

Спочатку треба сказати, що плодом співпраці Кароль та Воррен став англо-український трек  “One Nation Under Love – Одне серцебиття”, який був створений цього року спеціально до Дня Незалежності України. Виконання композиції транслювали у вигляді телемосту: Тіна співала на фоні монумента “Україна-мати”, а Даян — американської статуї Свободи.

Потім Тіна в одному з інтерв’ю зізнавалась, що подавала цю композицію на “Ґреммі” у різних номінаціях.

Нещодавно стало відомо, хто підказав легендарній Воррен створити сингл разом з Кароль. З’ясувалося, що в жінок є спільний знайомий Джош Едмонд.

Тіна Кароль
Тіна Кароль та Даян Воррен

Він повідомив композиторці, що Тіна Кароль хотіла б попрацювати разом з нею над піснею, яка б поєднала у собі любов, мир, націю.

“Коли я почула її музику, я вирішала, що вона чудова й що ми повинні зробити щось разом: її голос, пристрасть, відданість музиці — все це мене мотивувало”,- зізналась Даян.

Композиторка сказала, що написала цю пісню про країну, якій вона симпатизує і яка змушена боротися за свою свободу.

Втім, ця композиція не була сприйняти українцями однозначно. Річ у тім, що в англомовній версії портал “Музвар” запідозрив, що строки “ми не вороги”, “ми не такі вже й різні”, “перетнемо цю велику прірву” у сучасних обставинах можуть бути сприйняті двояко. Як відомо, Тіна на такі звинувачення відреагувала тим, що заблокувала “Музвар” у своєму інстаграмі, а Даян Воррен в одному з інтерв’ю пояснила, що мала на увазі, що любов та мир повинні бути в середині кожного з нас.

Схожі статті

Горбачова показала, як виросли її доньки від Юрія Нікітіна: на кого стали схожими дівчата – мама чи тато?

Відома українська артистка Ольга Горбачова показала, як її доньки від продюсера Юрія Нікітіна підросла. Знаменитість показала їхні свіжі фотографії.

Курячі рулетики з сиром: ніжні та соковиті всередині, а зовні хрумкі та запашні. Смачнішого ви точно не їли

Рецепт приготування простих та смачних курячих рулетів з сиром, які здивують своїм поєднанням соковитого курячого філе, хрусткого тіста та ніжної сирної начинки.

Гарік Кричевський довго заважав сусідці Ірині Білик будівництвом будинку: чому входини так і не відбулися

Гарік Кричевський з дружиною Анжелою мріяли мати великий просторий будинок. Зводили подібний кілька років поспіль. Натомість пожити в ньому не вдалося жодного дня.