Дружина Віктора Павліка Катя Репяхова показала, скільки витрачає за одне лише паркування авто: гроші чималі

Відома блогерка та дружина популярного українського співака Віктора Павліка Катя Репяхова дуже любить ділитися новинами зі свого життя з усіма подробицями.

За таку майже фанатичну пристрасть розповідати найдрібніші деталі приватних подій її багато хто критикує. Але Катерину це не бентежить: вона розповідає все, як є, аж покроково та ще й викладає чеки своїх розрахунків.

Репяхова
Скриншот зі сторіз з особистої сторінки Катерини Репяхової

Така постійна робота на публіку не здається дивною, бо якось в одному з інтерв’ю вона зізналась, що блогерство приносить їй дохід від 150 до 200 тисяч гривень на місяць.

Враховуючи те, що, за її словами, доходи її чоловіка значно більші, ніж її, то не варто дивуватися тому, що ця жінка може собі дозволяти жити, як кажуть, на широку ногу, й хизуватися цим: вона часта гостя всіляких курортів, їздить на дорогому авто й таке інше. Хоча, все пізнається у порівнянні…

Обирає бути щасливою

Катерина Репяхова нещодавно розповіла у своєму інстаграмі, як весело проводила час на курорті в Туреччині. Саме тоді сталися жахливі події в країні, де проживає сестра блогерки з малолітніми дітьми. Користувачі соцмережі дорікнули Каті за невідповідну поведінку. Але Катерина на це заявила, що “обирає бути щасливою” за будь-яких обставин, а тим, хто вважає інакше, вона порадила “звернутися до психологів та відписатися на певний час від блогерів”.

“Немає з вами іншого життя, щоб відкладати це”,- резюмувала жінка.

Катерина Репяхова на курорті у Туреччині
Катерина Репяхова на курорті у Туреччині

Днями Катерина знову  детально розповіла про повернення з курорту та зустріч з чоловіком. Радість від зустрічі батька та сина просто зашкалювала: батько зацілував синочка. Катерині чоловік подарував коштовний букет.

Схожі статті

Рейтинг найскандальніших розлучень 2023: побили горщики зі своїми половинками Трінчер, Собчук, Вірастюк

2023 рік не став виключенням. Деякі зірки створили сім'ї, але знайшлися й ті, які прийняли рішення розстатися назавжди. Часто-густо розлучення супроводжуються висловленням претензій.

Хрумкі вафельні трубочки на сковороді – це реально навіть без вафельниці! Простий рецепт отримала у спадок

Ароматні та хрумкі вафлі зі згущеним молоком можна приготувати навіть без використання додаткових девайсів. Розповідаємо про секретний рецепт смачного десерта.

“Це зовсім несправедливо”: Юлія Леус вся в сльозах розповіла, що Андрій Джеджула відсудив у неї доньку

Відома українська блогерка та колишня дружина Андрія Джеджули розповіла про рішення суду, який нещодавно відбувся між нею та її колишнім чоловіком. Тепер донька проводитиме з нею менше часу.