Ексчоловік Ані Лорак Мурат Налчаджиоглу розійшовся з молодою дружиною через 4 місяці після весілля: докази

Молода дружина Мурата Налчаджиоглу Лілія Реус видалила сімейний статус з соціальних мереж, а також всі спільні фото з турецьким бізнесменом.

Український бізнесмен турецького походження Мурат Налчаджиоглу і його молода дружина Лілія Реус спантеличили публіку своєю поведінкою. Закохані зіграли весілля всього 4 місяці назад, а зараз, схоже, вони розходяться.

Причиною таких чуток стало те, що Лілія Реус “почистила” свій Інстаграм-блог. Дівчина прибрала з шапки профілю інформацію про те, що вона дружина Мурата. Крім того, Лілія змінила ім’я свого профіля, прибравши прізвище Налчаджиоглу. Найцікавіше, що новоспечена дружина Мурата видалила всі їхні спільні фотографії, в тому числі і з весілля.

Мурат Налчаджиоглу та Лілія Реус зіграли весілля на початку цього літа
Ексчоловік Ані Лорак Мурат Налчаджиоглу розійшовся з молодою дружиною через 4 місяці після весілля

Судячи з Інстаграм-блогу Мурата, наразі він знаходиться на своїй Батьківщині – у Туреччині. А ось Лілія наразі в Києві. Очевидно, що зараз подружжя живуть окремо.

Щодо самого Мурата, він також видалив спільні фото зі своєю дружиною зі свого Інстаграм-блогу, втім весільні знімки він залишив.

Ексчоловік Ані Лорак Мурат Налчаджиоглу розійшовся з молодою дружиною через 4 місяці після весілля

Що стало причиною розбрату між подружжям наразі не відомо. Та варто відзначити, що Мурат Налчаджиоглу має сумнівну репутацію. Так, зі своєю колишньою дружиною Ані Лорак чоловік розлучився після 10 років шлюбу. Причиною стало те, що Мурат регулярно зраджував своїй зірковій дружині. Лорак довго терпіла походеньки свого чоловіка, та коли факт зради Мурата зафільмували на камеру і виклали у Мережу, Лорак вирішила розлучатися.

Мурат Налчаджиоглу очевидно легко переніс розлучення з Ані Лорак, адже одразу почав з’являтися на публіці з молодими красунями. Вже через рік після розлучення з Лорак, Мурат представив публіці свою нову дівчину, ту саму Лілію Реус, яка згодом стала його дружиною. Лілія молодша від Мурата на 19 років і являється звичайною візажисткою. У 2021 році бізнесмен зробив пропозицію руки та серця своїй молодій коханій і вона погодилася. Влітку 2023 року Мурат і Лілія зіграли розкішне весілля в одному із заміських ресторанних комплексів Києва.

Схожі статті

Рейтинг найскандальніших розлучень 2023: побили горщики зі своїми половинками Трінчер, Собчук, Вірастюк

2023 рік не став виключенням. Деякі зірки створили сім'ї, але знайшлися й ті, які прийняли рішення розстатися назавжди. Часто-густо розлучення супроводжуються висловленням претензій.

Хрумкі вафельні трубочки на сковороді – це реально навіть без вафельниці! Простий рецепт отримала у спадок

Ароматні та хрумкі вафлі зі згущеним молоком можна приготувати навіть без використання додаткових девайсів. Розповідаємо про секретний рецепт смачного десерта.

“Це зовсім несправедливо”: Юлія Леус вся в сльозах розповіла, що Андрій Джеджула відсудив у неї доньку

Відома українська блогерка та колишня дружина Андрія Джеджули розповіла про рішення суду, який нещодавно відбувся між нею та її колишнім чоловіком. Тепер донька проводитиме з нею менше часу.