36-річний Євген Клопотенко більше не холостяк: шеф-кухаря помітили біля рацсу з дівчиною в білій сукні

Затятий холостяк Євген Клопотенко ошелешив прихильників світлинами з рацсу. Фани жваво взялися вітати шеф-кухаря з видатною подією. Натомість усе виявилося не так однозначно.

Євген Клопотенко в Інстаграмі виклав світлини з-під будівлі київського рацсу. Сам ресторатор убраний у світло-сірий костюм, рожеву футболку та кросівки. А його під руку тримає дівчина у білій сукні з фатою та весільним букетиком у руках. Підпис під світлинами шеф-кухар залишив незрозумілий:

“Щастя любить тишу і коли про нього мовчать”.

Всі подробиці події Клопотенко пообіцяв відкрити згодом. Звісно, підписники акаунту Євгена взялися дружно вітати знаменитість із весіллям. Серед позитивних коментаторів помічені навіть Jerry Heil та Злата Огнєвіч.

Невже Євген Клопотенко одружився?

І ні в кого не виникло жодних сумнівів із приводу дивного вбрання нареченого та рудої шуби, накинутої на плечі незнайомки. Навіть присутність на одній зі світлин Василя Байдака практично нікого не навела на роздуми.

Зазвичай комік робить кумедні відеоролики, а зароблені на цій справі гроші перераховує ЗСУ. До процесу залучає зірок. На відео Байдака встигли засвітитися Дантес, Антон Тимошенко, Слава Кедр, Олег Свищ. Мету гуморист поставив амбітну – зібрати 5 млн грн на безпілотники.

Можливо, це весілля – звичайний розіграш?

Тож не виключено, що Євген Клопотенко з дівчиною стали частиною саме цього перформансу. Тим паче, що зовсім нещодавно кухар заявляв, що не здатен провести з однією партнеркою все життя. Він назвав це “кінцем світу”. Бачитися з коханою Євген згоден хіба що зрідка, не кожен день. І не виключає побачень утрьох, вважаючи це нормальними речами.

Тим часом Євген не став зупинятися на досягнутому і виклав в Інсту світлину начебто після першої шлюбної ночі, де він закутаний у простирадло.

Схожі статті

Рейтинг найскандальніших розлучень 2023: побили горщики зі своїми половинками Трінчер, Собчук, Вірастюк

2023 рік не став виключенням. Деякі зірки створили сім'ї, але знайшлися й ті, які прийняли рішення розстатися назавжди. Часто-густо розлучення супроводжуються висловленням претензій.

Хрумкі вафельні трубочки на сковороді – це реально навіть без вафельниці! Простий рецепт отримала у спадок

Ароматні та хрумкі вафлі зі згущеним молоком можна приготувати навіть без використання додаткових девайсів. Розповідаємо про секретний рецепт смачного десерта.

“Це зовсім несправедливо”: Юлія Леус вся в сльозах розповіла, що Андрій Джеджула відсудив у неї доньку

Відома українська блогерка та колишня дружина Андрія Джеджули розповіла про рішення суду, який нещодавно відбувся між нею та її колишнім чоловіком. Тепер донька проводитиме з нею менше часу.