“Носити під серцем”: Оля Цибульська зізналась, що серйозно замислюється про другу вагітність. Подробиці

Відома українська співачка у новому інтерв'ю висловилась про народження другої дитини. Знаменитість чесно зізналась, що замислювалась над своєю вагітністю

Нещодавно відома українська співачка Оля Цибульська дала інтерв’ю для журналіста Слави Дьоміна. Знаменитість відповіла на чимало цікавих запитань, а однією з тем для обговорення стала її друга вагітність. Зірка зізналась, що вона не розуміє вислову “бути готовим до народження дитини”. Втім, додала артистка, вона усвідомлює, що у темні часи повномасштабної війни їй було б важко виносити маля.

Цибульська про вагітність

Артистка зауважила, що діти – не хом’ячки, не домашні улюбленці, а тому до них потрібно ставитись із максимальною відповідальністю. Оля Цибульська в інтерв’ю для Слави Дьоміна зізнається, що вона не проти народження ще однієї дитини, втім наразі не готова пройти цей важкий шлях, адже навколо так багато небезпеки та непостійності.

Оля Цибульська висловилась про другу вагітність і народження дитини у війну
Оля Цибульська висловилась про другу вагітність і народження дитини у війну

Разом із тим, продовжила зірка свою відповідь на запитання про вагітність, вона не готова піти у декрет у повномасштабну війну. Оля Цибульська також визнала, що тверезо оцінює рівень стресу, який їй доведеться пережити, перебуваючи при надії. Мова йде про новини про постійні обстріли та інші бентежні звістки, в яких українці живуть щодня.

Нагадаємо, що відома українська артистка вже виховує дитину. 8 років тому Оля Цибульська народила сина Нестора від коханого чоловіка Сергія. Сьогодні хлопчик навчається у київській школі та дає батькам привід для гордості своїм гострим розумом та неабиякими здібностями.

Оля Цибульська зізналась, чому не готова народжувати вдруге саме зараз
Оля Цибульська зізналась, чому не готова народжувати вдруге саме зараз

До слова, у новому інтерв’ю артистка також зазначила, що людям варто припинити лізти у чуже життя. Оля Цибульська висловилась про не завжди доречні коментарі користувачів мережі. Так, вважає зірка, некоректно питати у публічних людей, чи вони при надії, адже у світлі сьогоднішніх подій набір ваги може свідчити про банальний стрес.

Схожі статті

Горбачова показала, як виросли її доньки від Юрія Нікітіна: на кого стали схожими дівчата – мама чи тато?

Відома українська артистка Ольга Горбачова показала, як її доньки від продюсера Юрія Нікітіна підросла. Знаменитість показала їхні свіжі фотографії.

Курячі рулетики з сиром: ніжні та соковиті всередині, а зовні хрумкі та запашні. Смачнішого ви точно не їли

Рецепт приготування простих та смачних курячих рулетів з сиром, які здивують своїм поєднанням соковитого курячого філе, хрусткого тіста та ніжної сирної начинки.

Гарік Кричевський довго заважав сусідці Ірині Білик будівництвом будинку: чому входини так і не відбулися

Гарік Кричевський з дружиною Анжелою мріяли мати великий просторий будинок. Зводили подібний кілька років поспіль. Натомість пожити в ньому не вдалося жодного дня.