“Третя дівчинка чи перший хлопчик”: знову вагітна Лілія Ребрик розповіла про стать майбутньої дитини

Відома українська ведуча та актриса Лілія Ребрик висловилась про свою майбутню дитину. Знаменитість розповіла, чи вже встигла дізнатись стать малюка

Лілія Ребрик, відома українська актриса та ведуча, нещодавно повідомила шанувальникам, що перебуває при надії. Знаменитість показала шанувальникам свіжі фотографії, на яких позувала поруч зі своїм чоловіком Андрієм Диким. На кадрах також можна було помітити двох доньок зіркової пари, які вже чекають на появу меншого брата або сестри.

Так, після оголошення новин про вагітність Лілія Ребрик отримала велику кількість запитань від шанувальників. Знаменитість не стала ігнорувати цікавість своїх прихильників і на особистій Інстаграм-сторінці відповіла на все, що їх цікавило. Так, наприклад, актриса висловилась про те, чи підозрює, якої статі буде її майбутня дитина.

Лілія Ребрик висловилась про свою третю вагітність і розповіла про те, кого чекає
Лілія Ребрик висловилась про свою третю вагітність і розповіла про те, кого чекає

Ребрик зазначила, що під час двох попередніх вагітностей вона була на сто відсотків впевнена в тому, що стане мамою доньок. Знаменитість бачила віщі сни та просто відчувала, що народить дівчат. Втім, зізналась відома українська актриса, наразі вона навіть уявити не може, кого народить. Зірка зазначила, що під час третьої вагітності вона не відчуває ніяких підказок.

Висловилась зірка і про те, коли ж вони з чоловіком дізнаються про стать дитини безпосередньо від лікаря. Лілія Ребрик зазначила, що вони з Андрієм Диким і двома своїми доньками буквально рахують дні до того моменту, поки на УЗД можна буде побачити стать малюка. Втім, наразі, поділилась із шанувальниками знаменитість, вони все ще залишаються у невіданні.

Лілія Ребрик розповіла, чи встигла вже дізнатись про те, якої статі буде її дитина
Лілія Ребрик розповіла, чи встигла вже дізнатись про те, якої статі буде її дитина

Нагадаємо, що про вагітність Лілії Ребрик стало відомо відносно нещодавно. Також знаменитість у союзі зі своїм чоловіком Андрієм Диким стала мамою двох доньок – 11-річної Діани та 5-річної Поліни.

Схожі статті

Мій чоловік обожнює цю страву: картопля запечена з сосисками, помідорами та сиром. Дуже смачно та ситно

Рецепт приготування ароматної та ситної запіканки із картоплею, сосисками, помідорами та твердим сиром. Усе це запікається у духовці і виходить дуже смачно.

Листкові трикутнички з сиром краще будь-яких булочок: готую просто, швидко та дешево на перекус та у дорогу

Такі смачні трикутнички зробити набагато легше, ніж класичні дріжджові булочки, тому що немає потреби загортати кожний витвір окремо. Це робиться досить швидко, про що ми й розповімо.

Юрій Ткач поділився фотографією зі своєю донькою: маленька копія коміка уже показує свої акторські здібності

Відомий український комік Юрій Ткач поділився світлинами своєї доньки. На фотографіях видно вражаючу схожість доньки зі своїм талановитим батьком.