37-річна Злата Огнєвіч сходила на побачення з 26-річним молодиком, зіркою ТікТоку: “Картина домальована”

Схоже, Злата Огнєвіч близько потоваришувала з відомим тіктокером Максимом Ткачовим. Вони навіть разом сходили на побачення. Щоправда, в підсумку посварилися.

Оскільки 37-річна Злата Огнєвіч не знайшла собі пари серед ровесників та чоловіків старшого віку, довелося переметнутися на молодиків. Охочий зводити зірку на побачення знайшовся серед відомих тіктокерів.

26-річному Максиму Ткачову, якого українці пам’ятають за участю в шоу “Україна має талант”, вдалося попервах проявляти чудеса галантності. Він і букет квітів співачці подарував, і своєю курткою утеплив, хоч Злата й перебувала у пуховичку, а кавалер при цьому залишився у футболці.

Ще й додому до під’їзду довів. Щоправда, потім настрій молодика різко змінився, він відправив дівчину у френдзону, відібрав свій верхній одяг і грубо заявив, йдучи:

“Залишимося друзями”.

Подібна поведінка надзвичайно приголомшила фоловерів співачки. Вони ніяк не могли втямити, що відбувається насправді. Напевно, забули врахувати, що Максим є тіктокером з кілька мільйонною аудиторією та постійно знімає коротенькі гумористичні відео для своїх підписників. Ось і цього разу зі Златою влаштували розіграш. Ткачов натякнув під відео:

“Картина домальована”.

І, певно, його прихильники сприйняли псевдо побачення у правильному гумористичному ключі. Шанувальників Огнєвіч подібний відосик навпаки спантеличив:

“Хлопчина школу прогулює?”

“В пуховику холодно?”

“Я думав зараз Злата свою куртку дасть, дитинку зігріти…”

“Тормоз парень”.

Щоб пересвідчитися, що це звичайний розіграш, слід завітати на сторінку тіктокера й подивитися інші відео зі Златою. Там вони грають у рієлторку та клієнтку. Причому Ткачов вбрався у жіноче вбрання й удає, що не впізнає у покупниці відому зірку.

Схожі статті

Рейтинг найскандальніших розлучень 2023: побили горщики зі своїми половинками Трінчер, Собчук, Вірастюк

2023 рік не став виключенням. Деякі зірки створили сім'ї, але знайшлися й ті, які прийняли рішення розстатися назавжди. Часто-густо розлучення супроводжуються висловленням претензій.

Хрумкі вафельні трубочки на сковороді – це реально навіть без вафельниці! Простий рецепт отримала у спадок

Ароматні та хрумкі вафлі зі згущеним молоком можна приготувати навіть без використання додаткових девайсів. Розповідаємо про секретний рецепт смачного десерта.

“Це зовсім несправедливо”: Юлія Леус вся в сльозах розповіла, що Андрій Джеджула відсудив у неї доньку

Відома українська блогерка та колишня дружина Андрія Джеджули розповіла про рішення суду, який нещодавно відбувся між нею та її колишнім чоловіком. Тепер донька проводитиме з нею менше часу.