У чиєму виконанні “Квітка-душа” звучить краще: Тоні чи Ніни Матвієнко? Голоси не відрізнити (Відео)

Тоня Матвієнко знайшла в собі сили вийти на сцену і заспівати вперше після смерті легендарної Ніни Митрофанівни. Звісно, виконала пісню матусі "Квітка-душа". Порівняймо!

Тоня Матвієнко заспівала в київському ресторані, виконавши мамину пісню “Квітка-душа”, яка лунає в мюзиклі “Сорочинський ярмарок”. Співачка зробила це вперше після 8 жовтня. Цього дня обірвалося життя мами співачки Ніни Митрофанівни Матвієнко.

Цю композицію Ніна Матвієнко записала 10 років тому, коли знімався мюзикл. Виступ дружини Арсена Мірзояна записала одна з відвідувачок ресторану. Вона й виклала відео в мережу, додавши підпис:

“Сильна жінка. Дякуємо. Співчуваємо вашій втраті”.

Прихильниця відзначила, що весь зал слухав композицію з завмиранням серця. Всі були вражені неймовірним голосом артистки, який практично нічим не відрізняється від маминого.

Голос передався Ніні Матвієнко від бабусі, а вона подарувала його й своїй донечці. А от двоє синів жінки успадкували дар чоловіка до малювання, ставши іконописцями.

Допоки Тоня Матвієнко не сповіщала про відновлення концертної діяльності, хоча всі певні, що артистка обов’язково продовжить мамину справу й популяризуватиме українську пісню.

За 2 дні після смерті матері Антоніна презентувала кліп “Сік землі”. Вона готувала цю композицію, щоб привітати маму з днем народження, але до 10 жовтня Ніна Митрофанівна не дожила, назавжди залишившись 75-річною.

Взагалі-то Ніна Матвієнко народилася 13 жовтня, але мама спеціально записала доньку 10-им числом, бо за кругле число давали кілька кілограмів борошна.

“Квітка-душа” вважалася чи не найпопулярнішою піснею з репертуару Ніни Матвієнко. У більшості прихильників артистка асоціюється саме з цією композицією.

Схожі статті

Рейтинг найскандальніших розлучень 2023: побили горщики зі своїми половинками Трінчер, Собчук, Вірастюк

2023 рік не став виключенням. Деякі зірки створили сім'ї, але знайшлися й ті, які прийняли рішення розстатися назавжди. Часто-густо розлучення супроводжуються висловленням претензій.

Хрумкі вафельні трубочки на сковороді – це реально навіть без вафельниці! Простий рецепт отримала у спадок

Ароматні та хрумкі вафлі зі згущеним молоком можна приготувати навіть без використання додаткових девайсів. Розповідаємо про секретний рецепт смачного десерта.

“Це зовсім несправедливо”: Юлія Леус вся в сльозах розповіла, що Андрій Джеджула відсудив у неї доньку

Відома українська блогерка та колишня дружина Андрія Джеджули розповіла про рішення суду, який нещодавно відбувся між нею та її колишнім чоловіком. Тепер донька проводитиме з нею менше часу.