Все пішло шкереберть після весілля: Мурат Налчаджиоглу офіційно позбувся статусу одруженого чоловіка

Відомий український підприємець Мурат Налчаджиоглу продовжує поривати всі зв'язки зі своєю дружиною Лілією Реус. Що трапилось цього разу?

Мурат Налчаджиоглу, відомий український підприємець турецького походження, продовжує поривати зв’язки зі своєю колишньою дружиною Лілією Реус. Цього разу знаменитість позбувся від статусу одруженого чоловіка. Так, шанувальники помітили, що на особистій сторінці Мурата Налчаджиоглу більше немає відповідного твердження.

Налчаджиоглу розлучається

Відомий підприємець прибрав статус одруженого чоловіка на особистій сторінці в соціальній мережі Інстаграм. Раніше в описі профілю знаменитості можна було знайти твердження щодо його особистого життя – одружений із Лілією Реус. Втім, тепер чоловік вирішив видалити відповідний факт.

Мурат Налчаджиоглу підігрів чутки про розлучення зі своєю дружиною Лілією Реус
Мурат Налчаджиоглу підігрів чутки про розлучення зі своєю дружиною Лілією Реус

Крім того, обраниця Мурата Налчаджиоглу Лілія Реус, яка раніше всюди підписувалась прізвищем новоспеченого чоловіка, повернула дівоче ім’я. Знаменитість також видалила всі спільні фотографії зі своїм коханим і навіть відписалась від нього в Інстаграмі. Тим часом підприємець на своїй Інстаграм-сторінці залишив світлини тільки з їхнього весілля, а все інше також прибрав.

Така поведінка зіркового подружжя неабияк дивує та насторожує їхніх шанувальників. Користувачі мережі тепер впевнені, що закохані не просто сильно посварились і не можуть помиритись, а й взагалі збираються розлучатись. Іншого пояснення підписники Мурата Налчаджиоглу та Лілії Реус не бачать.

Мурат Налчаджиоглу та Лілія Реус відписались одне від одного у соціальній мережі Інстаграм
Мурат Налчаджиоглу та Лілія Реус відписались одне від одного у соціальній мережі Інстаграм

Нагадаємо, що зіркова пара зіграла весілля на початку літа цього року. У червні під Києвом відбулась вишукана церемонія одруження Мурата Налчаджиоглу з його коханою нареченою Лілією Реус. Знаменитості запросили всіх близьких та друзів, які змогли завітати на їхнє свято.

Схожі статті

Рейтинг найскандальніших розлучень 2023: побили горщики зі своїми половинками Трінчер, Собчук, Вірастюк

2023 рік не став виключенням. Деякі зірки створили сім'ї, але знайшлися й ті, які прийняли рішення розстатися назавжди. Часто-густо розлучення супроводжуються висловленням претензій.

Хрумкі вафельні трубочки на сковороді – це реально навіть без вафельниці! Простий рецепт отримала у спадок

Ароматні та хрумкі вафлі зі згущеним молоком можна приготувати навіть без використання додаткових девайсів. Розповідаємо про секретний рецепт смачного десерта.

“Це зовсім несправедливо”: Юлія Леус вся в сльозах розповіла, що Андрій Джеджула відсудив у неї доньку

Відома українська блогерка та колишня дружина Андрія Джеджули розповіла про рішення суду, який нещодавно відбувся між нею та її колишнім чоловіком. Тепер донька проводитиме з нею менше часу.