У Полякової забрали 100 тисяч доларів, а Андре Тана “кинули” на круглу суму: фінансові неприємності зірок

Навіть у найвідоміших та найуспішніших у житті стаються сумні та погані ситуації. Розповідаємо про те, як Оля Полякова та Андре Тан втратили кругленькі "суми" грошей

Неприємності трапляються в житті абсолютно кожного з нас. Неважливо, чи мова йде про багатого та успішного, чи про середньостатистичного громадянина держави, доля часто відвертається однаково від усіх. Розповідаємо про фінансові неприємності відомих українських зірок.

Андре Тан

На особистій сторінці в соціальній мережі Інстаграм відомий український модельєр і дизайнер Андре Тан пригадав історію з минулого. На такі спогади його наштовхнула нещодавня ситуація, коли його намагались “кинути” на чималу суму. За словами Андре Тана, колись у нього таке вже ставалось, але завершилось не так добре, як цього разу.

Відомий український дизайнер пригадав, як друг його дитинства вкрав у нього гроші
Відомий український дизайнер пригадав, як друг його дитинства вкрав у нього гроші

Тоді, розповів знаменитість, до нього завітав його друг дитинства. Він попросив у свого приятеля позичити чималу суму на розвиток свого бізнесу. Андре Тан, як щира та відкрита людина, погодився. Втім, своїх грошей і досі не отримав назад. Ба більше, “друг” обірвав із ним зв’язки та заблокував у всіх соцмережах.

Оля Полякова

У відомої української співачки ситуація була дещо іншою, але від цього не менш прикрою. У Новий 2022 рік артистці запропонували провести корпоратив. Замовники попросили зірку не лише заспівати, але й бути ведучою. Оскільки Оля Полякова мала провести всю новорічну ніч на роботі, їй платили подвійний гонорар. За зізнанням артистки, вона мала б отримати 100 тисяч доларів.

Відома українська співачка пригадала, як через ковід не змогла виступити на вечірці
Відома українська співачка пригадала, як через ковід не змогла виступити на вечірці

Втім, напередодні свята Нового року Оля Полякова захворіла на коронавірус. Співака не змогла провести корпоратив, а тому була змушена віддати гроші назад.

Схожі статті

Рейтинг найскандальніших розлучень 2023: побили горщики зі своїми половинками Трінчер, Собчук, Вірастюк

2023 рік не став виключенням. Деякі зірки створили сім'ї, але знайшлися й ті, які прийняли рішення розстатися назавжди. Часто-густо розлучення супроводжуються висловленням претензій.

Хрумкі вафельні трубочки на сковороді – це реально навіть без вафельниці! Простий рецепт отримала у спадок

Ароматні та хрумкі вафлі зі згущеним молоком можна приготувати навіть без використання додаткових девайсів. Розповідаємо про секретний рецепт смачного десерта.

“Це зовсім несправедливо”: Юлія Леус вся в сльозах розповіла, що Андрій Джеджула відсудив у неї доньку

Відома українська блогерка та колишня дружина Андрія Джеджули розповіла про рішення суду, який нещодавно відбувся між нею та її колишнім чоловіком. Тепер донька проводитиме з нею менше часу.