Ведуча ТСН Лідія Таран показала, в яких умовах живе у Франції: “Розгадала секрет французького сніданку”

Попри те, що розлучилася з Андрієм Доманським, а її будинок зазнав ушкоджень від прильоту, Лідія Таран навчилася радіти зовсім простим речам. Ведуча показала своє життя у Франції.

Лідія Таран з початком повномасштабної агресії перебралася жити до Франції разом із донькою Василиною. Вже там, на чужині, дівчинка зустріла повноліття, відзначивши 16 років життя. Дорослішаючи, вона все більше стає схожою на свого тата Андрія Доманського.

За кордоном 46-річній Лідії та її дитині довелося прилаштовуватися до нових умов – навчання французькою. Так-так, і мама, і доня взялися гризти граніт науки, причому доволі вдало.

Лідія Таран розповіла про французьке життя

Підводитися українкам доводиться зовсім рано, щоб устигнути на потяг до Парижа. Натомість Лідія абсолютно не виглядає втомленою. З задоволенням п’є каву з молоком на сніданок та закушує круасаном.

З далеких берегів Сени Таран послала привіт українкам, наголосивши, що відмовляти собі в калорійному сніданку не слід. Просто перед прийманням смачної їжі треба проковтнути вітамінку.

Далі Лідія поспішає до університету. Що від неї вимагають французькі професори, українка не завжди розуміє. Та навіть студенти-французи іноді не можуть втямити суть завдання.

Лідія Таран розповіла про французьке життя

Тож і трапляються казуси. Наприклад, наша студентка виконала роботу письмово й надіслала на е-мейл, а коли зайшла в аудиторію, втямила, що всі роблять усні презентації. Або отримала завдання зробити афішу. Що розуміється під цим, бідолашна Лідія так і не втямила.

От і доводиться Таран розриватися на шматки – навчатися в університеті, робити репортажі з Франції для ТСН, а ще бути мамою дівчини-підлітка, яка відвідує відразу дві школи.

Схожі статті

Усього 4 інгредієнти та 3 хвилини часу й на столі глазурований пиріг: випікати не треба – морозити. Смакота

Якщо діти попросять зробити щось солоденьке, тут же беріться за печиво й молоко. Знадобляться ще вершки та шоколад. Решта – справа техніки. Смаколик виходить за лічені хвилини.

66-річний Павло Зібров готовий відмовитися від вусів: “Я зголив би свої вуса, якби зібрати гроші…”

66-річний Павло Зібров носить вуса з 16-річного віку. За пів століття практично не виходив на люди без цього атрибуту. Але тепер артист згоден поголитися начисто.

Коли не знаєш що приготувати, а годувати родину треба: ульотні рублені курячі котлети. Соковиті та смачні

Не знаєте, що приготувати на обід або вечерю, а в холодильнику є куряче філе? Тоді цей рецепт рублених котлет точно допоможе вам уникнути проблем з вибором страви на сьогодні.