Міка Ньютон оголосила про повернення з США до України: чоловіка-американця також потягнула за собою

Українська співачка, яка протягом довгого часу мешкала та працювала далеко за межами рідної країни. Тепер зірка повідомила про повернення на Батьківщину разом із чоловіком.

Міка Ньютон, відома українська співачка, нині живе та працює далеко за межами України. Знаменитість активно веде особисту сторінку в соціальній мережі Інстаграм, де постійно ділиться зі своїми шанувальниками цікавими моментами зі свого життя. Так, наприклад, артистка поділилась, що зовсім скоро ненадовго повернеться в рідну Україну. Приїхати зірка планує не сама, а зі своїм чоловіком-американцем.

Міка Ньютон повертається в Україну

Кріс Сааведра, відомий американський актор, якого Міка Ньютон зустріла за кордоном, також поїде разом із коханою в Україну. Знаменитість розповіла про це шанувальникам у нещодавній Інстаграм-історії. Зірка зазначила, що її обранець не був в її рідній країні близько 8 років, а зараз із нетерпінням чекає на можливість побачити міста, які йому особливо подобаються на Батьківщині коханої дружини.

Відома українська співачка Міка Ньютон оголосила про повернення в Україну разом із чоловіком
Відома українська співачка Міка Ньютон оголосила про повернення в Україну разом із чоловіком

Міка Ньютон на особистій сторінці в соціальній мережі Інстаграм не просто розповіла про те, що вони планують побувати в Україні, але і розкрила деталі. Так, знаменита артистка повідомила, що вони приїдуть на її Батьківщину наприкінці грудня. Можна припустити, що в Україні відома співачка та її обранець планують відсвяткувати різдвяні та новорічні свята. До слова, розповіла співачка і про те, в які міста вони навідаються. Ньютон повідомила, що вони планують завітати у Київ та Львів.

Відома українська співачка Міка Ньютон оголосила про повернення в Україну разом із чоловіком
Відома українська співачка Міка Ньютон оголосила про повернення в Україну разом із чоловіком

Нагадаємо, що відома українська співачка Міка Ньютон народилась та виросла на Заході України. Маленька Батьківщина знаменитості – Івано-Франківщина, там артистка провела дитинство та юнацькі роки. Знаменитість давно перебралась за кордон і живе у США ще з 2010-х років.

Схожі статті

Стейк з цвітної капусти з грибами: такого ви ще не куштували, а даремно. Це навіть краще за будь-яке м’ясо

Ця страва настільки оригінальна, що якщо ви хочете приготувати щось незвичне, то годі й шукати. Її показний вигляд, шикарна подача та неймовірний смак не залишать байдужим жодного дегустатора.

Самотній пустельник: як живе третій Президент-пенсіонер Віктор Ющенко та де зараз знаходяться його діти

Експрезидент України Віктор Ющенко – ім'я, що колись було символом боротьби за демократію та прогрес, незалежність, чесність та справедливість. З ним були пов'язані наші надії та розчарування.

Рецепт запеченої скумбрії з Іспанії: на всі свята готую тільки так. Всіх вражає не тільки смак, а й вигляд

Якщо у вас є бажання приготувати смачно відносно недорогу рибу, то пропонуємо скористатися рецептом, який ми вам зараз надамо, тому що не часто зустрінеш таку оригінальну подачу.