Зробила крок назустріч: Ані Лорак проявила увагу до Мурата Налчаджиоглу після його розлучення з дружиною

Відома артистка Ані Лорак проявила інтерес до свого колишнього чоловіка після того, як він розлучився зі своєю дружиною Лілією Реус. Зірка підкрадається до нього все ближче.

Ані Лорак і Мурат Налчаджиоглу були однією з найпопулярніших пар у чималій кількості країн. Знаменитості розлучились через подружню невірність чоловіка, втім навіть через багато років після розриву вони підтримують контакт. Річ у тім, що Ані та Мурат разом виховують доньку. Втім, останнім часом стосунки зіркових колишніх нібито стають ближчими, ніж раніше. Що відбувається між експодружжям і чи варто думати про їхнє возз’єднання?

Ані Лорак підписалась на Налчаджиоглу

Відома артистка Ані Лорак, як нещодавно з’ясувалось, знову підписалась на свого колишнього чоловіка Мурата Налчаджиоглу. Це можна побачити, якщо зайти на сторінку зірки в соціальній мережі Інстаграм. Тим часом колишній чоловік артистки продовжує ігнорувати її у соцмережі – він не підписаний на артистку у відповідь.

Відома співачка Ані Лорак несподівано підписалась на Мурата Налчаджиоглу після його розлучення
Відома співачка Ані Лорак несподівано підписалась на Мурата Налчаджиоглу після його розлучення

Втім, про возз’єднання зіркової пари думати не варто. Принаймні на це натякнув Мурат Налчаджиоглу у своєму нещодавньому зверненні до шанувальників. Коли одна з підписниць чоловіка припустила, що він і його колишня дружина можуть зійтись, він заперечив подібний сценарій і попросив користувачів мережі не лізти в його особисте життя та не вирішувати за нього, що йому робити в тій чи іншій ситуації.

Відома співачка Ані Лорак несподівано підписалась на Мурата Налчаджиоглу після його розлучення
Відома співачка Ані Лорак несподівано підписалась на Мурата Налчаджиоглу після його розлучення

Нагадаємо, що розмови про возз’єднання Ані Лорак і Мурата Налчаджиоглу поширились у мережі після того, як з’явились чутки про розлучення чоловіка з його дружиною Лілією Реус. Знаменитість і його обраниця раптово видалили всі спільні фотографії. Хоча офіційно свого розриву вони не оголошували, шанувальники впевнені – якщо вже дійшло до того, аби жити окремо, то між закоханими точно щось сталось.

Схожі статті

Готую на замовлення вже багато років: моя імпровізація – торт “Кіндер Пінгві”. Коржі як хмарка і ніжний крем

Описати словами смак торта "Кіндер Пінгві" неможливо. Це треба тільки скуштувати, щоб отримати райську насолоду. Бісквітні коржі тануть у роті у поєднанні з ніжним вершковим кремом.

Потап не відповів на ліричне відео Каменських: історія кохання від початку до кінця, який їм напророчили

Потап не відповів на ліричне відео, яке оприлюднила в Інстаграмі Настя Каменських. Невже зіркове подружжя дійсно знаходиться на межі розлучення і це все не плітки?

Беру жменю фаршу та четвертинку капустини: готую на вечерю котлети з капустою, які не схожі на голубці

Набридли звичайні котлети, а готувати вечерю потрібно? Новий рецепт курячих котлет з капустою, які не мають нічого спільного з голубцями, точно внесуть різноманітність у ваш раціон.