Дві сестри – два різних кохання: чому Наталія та Ольга Сумська не змогли знайти чоловіка з першої спроби

Здавалося б, як може статись так, що дві рідні людини можуть настільки сильно відрізнятись одна від одної? Сестри Ольга та Наталя Сумські доводять, що таке можливо.

Одні з найвідоміших українських зірок Наталя та Ольга Сумські – рідні сестри з настільки різними життєвими історіями, що іноді в це важко повірити. Пригадуємо, як склалось особисте життя знаменитостей та чому воно таке різне.

Ольга Сумська

Відома українська актриса Ольга Сумська у своєму житті була одружена двічі. Вперше знаменитість вийшла за старшого від себе Євгена Паперного. Втім, стосунки зіркової пари дали тріщину, коли актриса зустріла свого майбутнього другого чоловіка Віталія Борисюка. Знаменитість не могла втриматись від шарму колеги – саме подружня зрада зірки стала причиною її розлучення з першим чоловіком.

Ольга Сумська офіційно була одружена двічі, а зі своїм другим чоловіком разом вже багато років
Ольга Сумська офіційно була одружена двічі, а зі своїм другим чоловіком разом вже багато років

Втім, друга спроба стала для знаменитості вирішальною. З Віталієм Борисюком відома українська актриса разом вже понад 20 років – вони зіграли весілля ще наприкінці 1990-х років. Зіркова пара у шлюбі стала батьками спільної доньки Ганни. Зараз вони живуть душа в душу та не знають скандалів.

Наталя Сумська

Старша сестра відомої української актриси, представниця тієї ж самої династії акторів Наталя Сумська, знайшла своє кохання так само з другої спроби, щоправда, історія у неї склалась по-іншому. Вперше актриса вийшла за Ігоря Мамая. З ним вона розійшлась без скандалів, а потім вийшла за Анатолія Хостієкова.

Що відомо про особисте життя старшої сестри Наталі Сумської
Що відомо про особисте життя старшої сестри Наталі Сумської

Варто зазначити, що говорити про особисте життя відомої української актриси важко, адже вона ніколи не полюбляла виставляти його напоказ. Знаменитість завжди прагнула зберігати своє романтичне та подружнє життя у великій таємниці, адже воно, на думку зірки, має стосуватись лише її та її обранця.

Схожі статті

Дістаю персики з банки, все перемішую і виливаю у форму: торт за 15 хвилин, який готується в холодильнику

Всього за 15 хвилин вашого часу можна приготувати свіжий та оригінальний торт з консервованих персиків. Потрібно лише обʼєднати всі інгредієнти між собою та можна насолоджуватися смаколиком.

Відкрила останню банку солоних огірків і зробила з них овочеву ікру на хліб: вже всі мої подруги так готують

Апетитна та з особливим смаком – ось як можна описати таку овочеву ікру, яку смачно куштувати з підсмаженим на пательні хлібом. Обов'язково спробуйте приготувати і собі таку закуску.

Перемішала манку з фаршем і на сковороду. Такі смачні котлети, що готую їх 3 рази в тиждень: заходять на ура

Котлетки за цим рецептом виходять неймовірно ніжними, соковитими, смачними і нагадують не страву з радянської їдальні, а справжню ресторанну кухню.