Маша Єфросиніна через Остапчука попала на 9 тисяч євро: як спромігся шоумен так насолити колезі-ведучій

У Маші Єфросиніної є купа приводів, щоб негативно ставитися до Володимира Остапчука. Останнім часом шоумен настільки насолив блогерці, що вона зареклася виходити з ним на одну сцену.

Всі гадали, що подібну обіцянку Маша Єфросиніна дала в серцях, а згодом усе уляжеться, вони знову візьмуть до рук мікрофони й веселитимуть людей у залі. Та ведуча виявилася міцним горішком.

Щойно її запросили на новорічний корпоратив, пообіцявши виплатити 9 тисяч євро, як Маша категорично відмовила потенційним роботодавцям. Річ у тім, що Єфросиніна дізналася, що розважати публіку під час свята доведеться на пару з Володею Остапчуком. А такого блогерка допустити не змогла.

Маша Єфросиніна посварилася з Володимиром Остапчуком

Отак через власні принципи втратила кругленьку суму грошей. Про це сповістили в агенції “Дядя Жора”. Більш того, зазначили, що гонорар самого Володі складає 6 тис. євро за 6 годин роботи. Попри немаленьку суму замовлень на Остапчука вдосталь.

Якщо хочете, щоб для вас кілька годин жартувала Леся Нікітюк, маєте сплатити 7,5 тис.доларів. Олександр Педан набагато скромніший – проведе корпоратив за 4,5 тисячі зелених. Власник агенції дядя Жора теж нічогісінько вміє жартувати, тож залюбки повеселить компанію за $4 тисячі.

Маша Єфросиніна посварилася з Володимиром Остапчуком

Окрім оплати послуг знаменитості, доведеться сплатити ще 20 тис. гривень за написання сценарію. Та навіть якщо знайдете подібні гроші, не факт, що у зірки у названу дату буде вільний час. Тож замовлення варто робити завчасно.

Та повернімося до конфлікту Єфросиніної та Остапчука. Якщо ви гадаєте, що причина розбрату у сексистських висловлюваннях Володі, то це не зовсім так. Звісно, Машу страшенно обурило обговорення шоуменом жіночої депіляції. Але ще раніше Володимир давав їй інтерв’ю, розповідаючи, що у нього з дружиною все гаразд, а за кілька днів стало відомо про розлучення.

Схожі статті

Усього 4 інгредієнти та 3 хвилини часу й на столі глазурований пиріг: випікати не треба – морозити. Смакота

Якщо діти попросять зробити щось солоденьке, тут же беріться за печиво й молоко. Знадобляться ще вершки та шоколад. Решта – справа техніки. Смаколик виходить за лічені хвилини.

66-річний Павло Зібров готовий відмовитися від вусів: “Я зголив би свої вуса, якби зібрати гроші…”

66-річний Павло Зібров носить вуса з 16-річного віку. За пів століття практично не виходив на люди без цього атрибуту. Але тепер артист згоден поголитися начисто.

Коли не знаєш що приготувати, а годувати родину треба: ульотні рублені курячі котлети. Соковиті та смачні

Не знаєте, що приготувати на обід або вечерю, а в холодильнику є куряче філе? Тоді цей рецепт рублених котлет точно допоможе вам уникнути проблем з вибором страви на сьогодні.