Тіна Кароль показала свій розкішний будинок, в якому є все: сад, город, спортзал, кімната нагород (ФОТО)

Як виглядає розкішний заміський маєток української співачки Тіни Кароль, який артистка побудувала ще зі своїм чоловіком Євгеном Огіром? Що знаходиться на території, окрім власного спортзалу?

У справжньому казковому куточку, у тихому передмісті Києва, розташована резиденція однієї з найвідоміших поп-див України – Тіни Кароль. Тут, серед зелених насаджень та квітучих садів, мальовничо розкинувся її триповерховий будинок, який став справжнім символом затишку та елегантності.

Як виглядає розкішний триповерховий маєток Тіни Кароль
Як виглядає розкішний триповерховий маєток Тіни Кароль

Побудований разом із коханим чоловіком, Євгеном Огіром, цей будинок не лише став свідком численних радостей і теплих моментів сімейного життя, але й зберіг в собі безліч спогадів та незабутніх моментів. Після трагічної втрати Євгена, Тіна зі своїм сином Веніаміном знаходять у цьому будинку силу та заспокійливу гавань.

На площі у 20 соток розкинулася чарівна територія, де кожен кущ, кожен квітка, навіть кожна ягода, створює атмосферу спокою та гармонії. Тут, серед доглянутих клумб та мальовничих алеї, Тіна вирощує овочі та фрукти, які стають не лише частиною дієти, а й джерелом вітамінів та енергії для всієї родини.

Тіна Кароль вирощує на городі різноманітні овочі та фрукти
Тіна Кароль вирощує на городі різноманітні овочі та фрукти

Усередині будинок сповнений світлими, пастельними відтінками, які створюють атмосферу тепла та затишку. Кожен куток пронизаний естетикою та розкішшю, а окрема кімната, де розміщені нагороди та відзнаки успіху, є своєрідним свідченням таланту та завзятості співачки.

Кімната з нагородами в будинку Тіни Кароль
Кімната з нагородами в будинку Тіни Кароль

Особливою пишністю сяє власна спортивна зала, де Тіна з особливим захопленням займається тренуваннями та підтримує свою спортивну форму. Це не лише місце для фізичних навантажень, а й арена, де вона подолала безліч викликів та досягла нових вершин.

Тіна Кароль в своєму маєтку має власну спортивну залу
Тіна Кароль в своєму маєтку має власну спортивну залу

Екскурсію своїм неповторним будинком Тіна Кароль провела Каті Осадчій, демонструючи кожен куточок цієї розкішної резиденції. І, хоча час не стоїть на місці і могло багато чого знінитися як ззовні, так і з середини будинку, але серце цього особливого місця залишається незмінним для Тіни, наповненим турботою та натхненням.

Популярне

Схожі статті

Меладзе і Слава Фролова з “Україна має талант” мають спільний біль: медики називають їх дітей невиліковними

Композитор Костянтин Меладзе та членкиня журі "Україна має талант" Слава Фролова мають один спільний біль. В обох сини невиліковно хворі й страждають на серйозні хвороби з дитинства.

Побачила, як сусідка запікає молоду картоплю й собі спробувала: смак незрівнянний – неначе з ресторану

Молоду картоплю можна не лише варити й подавати зі сметаною та кропом. Дуже смачно вийде, якщо запекти її у духовці з зеленню та часником. Отримаєте рум'яні та дуже ароматні часточки.

Більше в чебуречну ні ногою. Печу сама в рази смачніші: хрусткі й пухирчасті чебуреки з соковитою начинкою

Коли мова йде про кулінарні насолоди, чебуреки серед них — на почесному місці. І хоча їх можна придбати у пекарнях, жодні покупні не зрівняються з домашніми, приготованими за перевіреним рецептом.