Руслана Лижичко відзначає 50-річчя. Уже не дика, а буйна: як змінилася співачка за 3 десятиліття творчості

Руслані Лижичко минуло 50 років. З цієї нагоди зірка пригадала купу своїх досягнень, а також подарувала численним шанувальникам сингл "Буйна" в україномовній та англомовній версіях.

Руслані Лижичко першій з українських виконавців вдалося здобути перемогу на “Євробаченні”. У 2004 році артистка завоювала світ “Дикими танцями”. Тепер із нагоди 50-річчя вирішила здивувати фанів композицією “Буйна”.

Як змінилася Руслана Лижичко за 50 років

Тож, як бачимо, порох у порохівницях не закінчується. Руслана знову на сцені. Шкіряна спідничка дикої артистки змінилася на шкіряні штани, а ставши буйною, Лижичко ще й здатна рвати ланцюги руками.

Як змінилася Руслана Лижичко за 50 років

Руслана вже понад 30 років на сцені. За цей час її образ неодноразово зазнавав змін, але сила й напір завжди залишалися. Дівчина з дитинства виступала в різних ансамблях. Після закінчення музичної школи поступила до Львівської консерваторії на диригентський факультет.

Як змінилася Руслана Лижичко за 50 років

Слава прийшла до співачки після перемоги на фестивалі “Червона Рута 93”. Весь цей час поряд був продюсер Олександр Ксенофонтов, який став законним чоловіком Лижичко. Дітей вони не нажили, а от будинок звели.

Як змінилася Руслана Лижичко за 50 років

Та ще і який – повністю функціонує на екологічних технологіях. Обігрівається та постачає електрику з вітряків та сонячних батарей. Звісно, виділили куточок і під музичну студію, і під танцювальну залу, і під спортзал.

Як змінилася Руслана Лижичко за 50 років

Фізичній формі співачка приділяє чимало часу. Навіть у 50 років має сталевий прес. Руслана запевняє, що не зверталася за допомогою до пластичних хірургів, а виглядає так чудово виключно завдяки здоровому способу життя.

Як змінилася Руслана Лижичко за 50 років

Кількість нагород артистки, отриманих за 31 рік співочої кар’єри, годі й рахувати. За цей час встигла випустити 8 альбомів та влаштувати безліч перформансів. Тож побажаємо не зупинятися на досягнутому, а продовжувати рухати цей світ уперед.

Популярне

Схожі статті

Не лише акторка, співачка та ведуча: Ксенія Мішина, Санта Дімопулос, Іванна Онуфрійчук є королевами краси

Красуні зустрічаються у всіх сферах – серед акторок, співачок, ведучих. Ми й не знали, що всі вони є титулованими королевами краси. Кого замолоду визнали найгарнішими?

Колишня дружина Дзідзьо заявила, що відсвяткувала розлучення з ним у ресторані: “Це було влітку 2021 року”

Колишня дружина Дзідзьо SLAVIA пригадала, як пішла святкувати розлучення у ресторані. Чому артистам не вдалося зберегти 20-річний шлюб та хто став причиною розладу?

Ніжна скумбрія у духовці всього за 30 хвилин: цей спосіб приготування став відкриттям навіть для свекрухи

Скумбрія - улюблена риба в Україні, яка має тисячі рецептів: смаження, консервування, випікання. Сьогодні ми хочемо приготувати цю рибу по-новому, вона буде ніжною та просто танути у роті!