Як виглядає колишній чоловік Ольги Мартиновської з “МастерШеф”: вперше за 2 роки побачив свою доньку (Відео)

Суддя "МастерШеф" Ольга Мартиновська показала щемливу зустріч свого колишнього чоловіка з донькою. Чоловік не бачив власну дитину протягом двох років.

Суддя кулінарного шоу “МастерШеф” Ольга Мартиновська розлучилася зі своїм першим чоловіком Іваном Кобцем у 2020 році. Незважаючи на це, екс-подружжя підтримують дружні стосунки та тісний зв’язок, адже мають спільну доньку Віру.

Нещодавно у своєму Інстаграм-блозі кулінарка опублікувала щемливе відео зустрічі доньки з батьком. Виявляється, вони не бачилися останні 2 роки, адже Іван живе за кордоном. Ольга організувала зустріч батька та доньки і привезла 8-річну дівчинку до Парижа.

Ольга Мартиновська показала колишнього чоловіка, від якого має доньку
Ольга Мартиновська показала колишнього чоловіка, від якого має доньку

На відео 8-річна Віра попри дощ та похмуру погоду біжить прямо в обійми батька.

Дощ. Париж. Розв’язані шнурочки. Заплутане волосся. І два роки розлуки

, – підписала відео Ольга.

Користувачі Мережі відразу запитали у Ольги, як її чоловік виїхав за кордон. Кулінарка відразу відповіла, підкресливши, що Іван живе за кордоном останні 5 років.

Інші ж фоловери відмітили, що Ольга – мудра жінка, адже зуміла зберегти нормальні стосунки з колишнім чоловіком заради доньки.

Ось, що пишуть коментатори:

  • “Так зворушливо. Наші діти заслуговують бути щасливими незважаючи не на що! За для цього треба бути люблячим та мудрими. Ви приклад в цьому”;
  • “Ви молодець, їх спілкування дуже важливе”;
  • “Які ж ви молодці, що не дивлячись ні на що ви залишились свідомими батьками, це так важливо для дитини”.

Нагадаємо, Ольга Мартиновська і Іван Кобець одружилися у 2015 році. Іван молодший за Ольгу майже на 5 років і він також являється кулінаром.

У 2016-му у подружжя народилася спільна донька Віра. Та згодом шлюб дав тріщину і у 2020-му вони розлучилися.

Як виглядає колишній чоловік Ольги Мартиновської

Зараз Ольга Мартиновська щаслива у нових відносинах та ім’я свого обранці жінка наразі не розкриває. Відомо, що чоловік набагато старший від неї і є досить успішним та заможним.

Популярне

Схожі статті

Біла сукня їй так личить, але коштує чимало: Тіна Кароль зізналась, скільки заплатила за сценічне вбрання

Тіна Кароль, відома українська співачка та поп-діва, завжди вражає своїх шанувальників не тільки неймовірним голосом, а й бездоганним стилем.

Чорним по червоному: що майстри зашифрували у вишиванці Олександра Усика, яку він одягнув перед боєм з Ф’юрі

У цій статті ми розкриємо таємниці, які майстрині вклали у вишиванку, що вдягнув Олександр Усик на зважування перед змаганням з Тайсоном Ф'юрі, та розшифруємо її символіку.

Повітряні пончики на молоці – м’які, пухкі та ароматні: як я зібрала навколо дверей чергу із сусідів

Сьогодні ми разом приготуємо неймовірно смачні, пухкі та ароматні пончики на молоці. Рецепт доступний для приготування вдома: легко швидко та смачно.