“Вгадайте, хто повернувся”: чоловік Каменських Потап заінтригував своїм новим статусом та місцезнаходженням

Український продюсер та репер Потап, який перевів свою діяльність за кордон, заінтригував підписників новим фото. Невже співак повернувся в Україну?

Відомий український репер та продюсер Олексій Потапенко, більш відомий як Потап, значну частину часу повномасштабної війни знаходиться за кордоном. Лише кілька разів він повертався до України, що викликало неоднозначну реакцію у його шанувальників та громадськості.

За межами України Олексій Потапенко активно займається бізнесом та продовжує свою музичну кар’єру. Він дає концерти, на яких не соромиться виконувати російськомовні хіти своїх гуртів. Це викликає обурення у багатьох українців, які вважають, що під час війни така поведінка є недоречною та неприйнятною.

Потап не соромиться публічно ділитися діяльністю, яку веде за кордоном
Потап не соромиться публічно ділитися діяльністю, яку веде за кордоном

Аудиторія Потапа кардинально змінила своє ставлення до артиста. Це можна помітити за численними коментарями під майже кожним фото, яке він публікує у соціальних мережах. Багато шанувальників втратили довіру та прихильність до співака, висловлюючи своє невдоволення його поведінкою та рішенням залишатися за кордоном.

Коментарі під постами Потапа наповнені критикою та розчаруванням. Люди говорять про те, що більше не чекають його повернення до України, і висловлюють сумнів у його патріотизмі та відданості батьківщині. Однак, попри негативну реакцію, це зовсім не турбує Олексія. Він продовжує активно ділитися своїми подорожами, успіхами та новими проектами у соціальних мережах, не звертаючи уваги на критику.

Коментарі під постами Потапа в Instagram
Коментарі під постами Потапа в Instagram 

Нещодавно Олексій Потапенко опублікував світлину, на якій він вдягнутий у футболку зі своїм зображенням та своїм прізвищем англійською мовою “Potapenko”. Підпис до фото був: “Вгадайте, хто повернувся. Сеньйор Потапенко”.

Цей пост викликав хвилю припущень у мережі, що артист повернувся саме до України. Однак точного місцезнаходження співак поки що не повідомив.

Популярне

Схожі статті

Не лише акторка, співачка та ведуча: Ксенія Мішина, Санта Дімопулос, Іванна Онуфрійчук є королевами краси

Красуні зустрічаються у всіх сферах – серед акторок, співачок, ведучих. Ми й не знали, що всі вони є титулованими королевами краси. Кого замолоду визнали найгарнішими?

Колишня дружина Дзідзьо заявила, що відсвяткувала розлучення з ним у ресторані: “Це було влітку 2021 року”

Колишня дружина Дзідзьо SLAVIA пригадала, як пішла святкувати розлучення у ресторані. Чому артистам не вдалося зберегти 20-річний шлюб та хто став причиною розладу?

Ніжна скумбрія у духовці всього за 30 хвилин: цей спосіб приготування став відкриттям навіть для свекрухи

Скумбрія - улюблена риба в Україні, яка має тисячі рецептів: смаження, консервування, випікання. Сьогодні ми хочемо приготувати цю рибу по-новому, вона буде ніжною та просто танути у роті!