Одна фанатка Артема назвалася Пивоваровою, інша вийшла на сцену з перукаркою: артист радий всім

Артем Пивоваров власних дітей не має. Натомість із дітлахами доводиться спілкуватися щоразу навіть під час концерту. Маленькі фани ладні робити на сцені все, що їм заманеться.

Обрізала волосся

Під час концерту в хорватському Загребі на сцену до Артема Пивоварова піднялася Паола. Маленька українка вирішила позбутися розкішного волосся заради перемоги України. Під час концерту перукарка зробила дитині коротку стрижку.

Що відбувається на концертах Артема Пивоварова

Артист супроводжував дійство виконанням композиції “Ти знаєш, що ти людина”. Довгий хвіст Паули буде продано, а гроші перераховані на потреби ЗСУ. Пивоваров щиро подякував представниці молодого покоління за проявлену жертовність та патріотизм.

Ще одна Пивоварова

А цей інцидент стався вже в Україні. Артему на сцені вручила букет квітів дівчинка, яку артист обійняв та поцілував. А вона ошелешила заявою, що її звати Дар’я Пивоварова, і вона чекала на цю зустріч аж 2 роки.

Що відбувається на концертах Артема Пивоварова

Співак був шокований почутим і відразу ж поцікавився, хто мама дитини, аби переконатися, чи це не його рідна донька. Потім полегшено зітхнув, що не знає таких. Фани почали надсилати світлини інших дітей з прізвищем музиканта, цікавлячись, чи це не його.

Найменший фанат

Торік у січні на сцену до Артема весь час намагався прорватися зовсім маленький хлопчик, що недавно почав ходити. Артист взяв малюка на руки. Звісно, той спочатку засоромився, та харизма Пивоварова зробила свою добру справу.

Що відбувається на концертах Артема Пивоварова

Малюк розслабився поряд зі своїм кумиром і навіть заспівав у мікрофон пісню улюбленця “Ой, на горі”. Звісно, розібрати щось у виконанні дитини було важко, але матуся малюка підтвердила, що це була саме ця композиція.

Популярне

Схожі статті

Встала на захист коханого чоловіка: дружина Віталія Козловського заступилася за коханого перед Іриною Фаріон

Віталій Козловський продемонстрував свою готовність захищати країну, попри скептицизм і недовіру багатьох людей. Однак, зневіра щодо його справжніх намірів не вщухає і досі.

“Моїм двом кружечкам”: Олена Кравець з Кварталу неординарно привітала своїх двійнят з днем народження (ФОТО)

Відома українська телеведуча та актриса Олена Кравець показала своїх молодших дітей у день їхнього народження. Як вони змінились і на кого стали схожими?

Огірки по-фінськи у банках на зиму без стерилізації — заготівля варта медалі: закручую по 40 банок щоліта

Літо – ідеальний час для приготування різноманітних заготівель, які будуть радувати вас протягом усього року. Огірки по-фінськи – це чудовий спосіб зберегти свіжі овочі без необхідності стерилізації.